otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Yeşil Artvin Ekspres

Yeşil Artvin Ekspres

Yeşil Artvin Ekspres Yeşil Artvin Ekspres 1998 yılında kurulan merkezi Artvin olmak üzere Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği seferleriyle ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. Otobüs firmaları içerisinde kampanyalı ve ucuz otobüs bileti fiyatlarıyla sorgulamalarınızda sizlere birçok yere otobüs seferleri sunan ve 3 büyük ilimizden gidiş dönüş seferleriyle başlayan yolcuğuna otobüs firması 2005 yılında Erzurum, Ardahan, Kars, Rize, Trabzon ve Samsun'a günlük seferler düzenlemeye başlamıştır. Ana güzergâhlarda yer alan Eskişehir, çorum, Adapazarı ve İzmit şehirlerine de yolcu taşımaya başlanmıştır. Bu şehirlerimizde otobüs firmasının, otobüs bileti alabileceğiniz yazıhaneleri bulunmaktadır.

Artvin doğanın eşsiz güzelliklerine sahip bir şehirdir. Ormanları, yüksek dağları ve akarsularıyla dikkat çekmektedir. Dağcılık ve su sporları için tercih edilen şehirler arasına giren Artvin yerli yabancı birçok turist ve sporcunun ilgisini çekmektedir. Kaçkar dağlarından doğan ve Çoruh nehrinin önemli kollarından biri olan Barhal çayında ideal su sporu parkurları bulunmaktadır. 4. üncü Dünya Akarsu Sporları Şampiyonası 1993 yılında Çoruh nehrinde yapılmıştır. Kaçkar dağları trekking için oldukça elverişlidir. Yörede bulunan Altıparmak dağlarında da yürüyüş parkurları bulunmaktadır. YEŞİL ARTVİN EKSPRES İLE Artvin’in dünya sıralamasında ki su ve dağcılık parkurlarına seyahat ederek stresinizi atıp kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Otobüs firması değerli müşterilerine geniş ve rahat koltukları, TV izleme olanağı, güler yüzlü personeli ile keyif alacağınız bir yolculuk vadetmektedir. Sektörün ilerlemesiyle filosunu ve kendini yenilemeye devam eden otobüslerinde teknolojiyle seyahati buluşturmasıyla, sınırsız ikramlarıyla sizlerin keyifli bir yolculuk yapabilmenizi hedeflemektedir. Seyahatlerinde müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine önem vermektedir. Yeşil Artvin Ekspres otobüs bileti kampanyalarıyla erken rezervasyon fırsatıyla biletinizi daha ucuza satın alımlarınızda sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Otobüs firması logosunda bulunan ‘’Gönlünüzden geçer.’’ Sloganı ile müşterilerinin dilek ve isteklerine gider ifadesini ve otobüs taşımacılığında bütün illerden geçtikleri anlamını yansıtmak istemiştir.

Eşsiz doğaya, spora, sağlığa ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için otobüs bileti alırken kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Yeşil Artvin Ekspres ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.