otobüs bileti

otogar

Otogar > Neden Biz ?

2016
2011

2016

Sistemimiz 2016 yılı itibariyle yeni arayüzü ve firma çeşitliliğine kavuşmuş ve mobil uygulamaları ile tekrardan devreye girmiştir.

2014

Otogar.com ulusal otobüs firmalarının internet üzerinden otobüs bileti satışı konusundaki resmi çözüm ortağıdır ! Firma çeşitliliği, güzergah zenginliği, sistem hızı ve güvenlik konularında alanında Türkiye'nin rakipsiz tek kuruluşudur. Kullanımı son derece basit, güvenliği ve teknolojisi yüksek bir servistir.

2013

Otogar.com'dan otobüs bileti almak terminal/otogarlardan bilet başına 3TL ila 15TL arasında daha ucuzdur. Örneğin: İstanbul / Trabzon otobüs biletini Otogar.com'da 60TL gibi bir ücrete alabilirken aynı bilet için şehir otogarından 70TL ödersiniz. Bu da % 16'lık bir farka karşılık gelmektedir !

2012

Dilerseniz üyelik oluşturabilirsiniz ve tüm geçmiş bilet bilgilerinizi burada görebilirsiniz dilersenizde üyeliksiz çok kısa sürede biletinizi alabilirsiniz.

2011

Kredi kartı ile yaptığınız işlemlerde kesinlikle kartınızın bilgilerini sisteme kaydetmeyiz. Kullanımı son derece basit olmakla birlikte güvenliği ve teknolojisi yüksek bir servistir. Ödeme işlemi yapılan sayfalar 2048 Bitlik SSL (Güvenlik) sertifikası ile korunmaktadır.

2010

Ekibimiz; son kullanıcı, yani sizler gibi düşünür ve en güncel teknolojiyi kullanır. Dilerseniz üye olmadan da sadece 2 basit işlemde biletinizi satın alabilirsiniz.

Basında Biz