otobüs bileti

otogar

Otogar > Hakkımızda

Otogar.com Türkiye'de hizmet veren ve kalitesini kanıtlamış otobüs firmalarının internet üzerinden güvenli ve ucuz otobüs bileti alımı konusuna farklı bir vizyon, teknoloji ve anlayış getirmek isteyen ekibin ürünüdür.
Otogar.com Durak
Ekibimiz 1997-99 yılları bireysel, 1999 yılından itibaren bu güne, internet üzerinden ürün/hizmet satın alma noktasında kitlelere hep farklı ve yenilikçi çözümler sunmaya çalışmıştır. Bu bağlamda Temmuz 2011 yılında fikirsel planları oluşturulan Otogar.com Aralık 2011 tarihinde Türk internet kullanıcılarının hizmetine açılmıştır. Bizler; büyük eksikliğini hissettiğimiz ve adına "Otobüs Bileti Arama Motoru" verdiğimiz sistemimizi sizlere sunmaya karar verdiğimiz gün amacının, Türk internet kullanıcılarına "En ucuz, En hızlı ve Konforlu" otobüs biletini, site site gezmenize gerek kalmadan sizlere tek bir "tık" ile sunarken, kullanımının kolay ve güvenliğinin yüksek olmasını amaçladık.

OTOGAR.COM olarak biz, yurt içinde ve dışında hizmet veren lider otobüs firmalarının müşterileri ve tedarikçileri ile daha kazançlı ilişkiler kurmalarını sağlarız. Başarımız, stratejik düşünerek, ihtiyaçlarınıza odaklanabilmemizden, sizin için geliştirdiğimiz yaratıcı çözümlerimizden, teknolojiyi anlamamızdan ve iyi kullanmamızdan kaynaklanır.

OTOGAR Turizm Bilişim ve Ticaret Limited Şirketi

MİSYONUMUZ

Yolcuların koşulsuz memnuniyeti çerçevesinde, en hızlı ve güvenli karşılaştırma yapmalarını sağlamak için, bütün teknolojik yenilikleri müşterilerimizin hizmetine sunmak. Çalıştığımız şirketlerin fiziksel çalışma ortamlarından sanal çalışma ortamlarına adaptasyonunu sağlamak ve şirketlerin hedefe yönelik teknolojik gelişimine imkan sağlamak.

VİZYONUMUZ

Çağımızın gerektirdiği, iletişim enstrümanlarını kullanarak, otobüs ile seyahat etmek isteyen kişilere, ihtiyaçlarına uygun bilet bulmasına yardımcı olmak. Otobüs bileti alma işlemini kolaylaştırarak vakit kaybını minimuma indirmek. Otobüs şirketlerinin üzerinde biriken gereksiz iş yoğunlugunu azaltmak ve onların daha rekabetçi olmalarına zemin hazırlamak. İleriye dönük projeksiyonlarında şirketlere teknolojik destek vermek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bizler hizmet kalite politikalarımızı ve ölçümlerimizi,
Stabilize,
Güvenlik,
Hız,
Performans ve
Teknolojinin sunduğu en son imkanları kullanma,
Kriterlerine odaklı olarak tasarladık. Bu nedenle bizle çalışmanın gururunu yaşayan çalışanlar ile sürekli eğitime, bilgi ve tecrübeye önem veren katılımcı bir yönetim şirket politikamız olmuştur. Müşterisini bir ortağı gibi gören anlayışın uzantısı olarak alternatif hizmet kanallarını kullanarak müşteri beklentileri doğrultusunda yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek, hizmet noktalarını arttırmak ve müşteri önerilerine açık olmak bir diğer politikamızdır.