otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Ulusoy Turizm

Ulusoy Seyahat Turizm

Ulusoy Turizm Ulusoy Turizm Seyahat 1937 yılında kurulmuş karayolu ulaştırma Sektörünün "Superbrands Ödülü" alan ilk seyahat firmasıdır. Türkiye’nin birçok yerine otobüs seferi düzenlemektedir ve özenle belirlenmiş otobüs saatleri, konforlu, kaliteli araçlarıyla yolcularının ulaşımını sağlamayı kendisine misyon olarak belirlemiş köklü bir otobüs firmasıdır. Adana, Adıyaman, Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bingöl, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Edirne, Eskişehir, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kayseri, Kırşehir, Kilis, Konya, Kütahya, Malatya, Niğde, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Uşak, Yozgat otobüs bileti sizin neredeyse Türkiye’nin tüm şehirlerine ulaşımınızı sağlayabilir ve Türkiye ulaşım sektöründe kalite standartlarıyla öncülük eden sektörün gelişiminde yapı taşlarından olan bir firmadır.

Ulaşım sektörüne otobüs firmaları içerisinde ilkleri getiren firmalardandır. Ucuz otobüs bileti fiyatları, sorgulamalarında akla gelen her yere olan seferleri, teknolojiyle ulaşımı birleştirdiği filosuyla en seçkin ve en çok tercih edilen firmalar arasındadır. İş, eğitim, turizm gibi seyahatlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Ulusoy Turizm Seyahat erken rezervasyon fırsatları, kampanyalı biletleri ve Türkiye’nin birçok otogarındaki yazıhaneleriyle sizlerin hizmetindedir. ‘‘Her şey zamanında’’ ilkesiyle yola koyulan firma yolcularının memnuniyeti için kendini her gün yenileyerek çağa ayak uydurmaktadır. Özenle ve büyük bir titizlikle seçilmiş kadrosunun da tatminini ve moralini önemseyerek hizmet kalitesini arttırmaktadır. Her şeyden önce yüksek standartlarda, kaliteyi, konforu memnuniyetle taçlandırma peşindedir. İkramları, müşteri ilişkileriyle kedinizi seyahatlerde yolcu olarak değil değerli bir konuk olarak hissedeceğinizden eminiz. 320 otobüslük filosuyla aklınıza gelebilecek her yerde sizlere güler yüzleriyle kapılarını açan firma yılda ortalama 3,5 milyon yolcuya ev sahipliği yapmaktadır. Otobüslerinde son model teknolojiyi hizmetinize sunan firma yolculuklarınızda sınırsız internet, TV, müzik dinleme ve oyun seçenekleriyle keyifli bir seferi sizlerin hizmetine sunmaktadır. Hizmetlerini profesyonel standartlara taşımış, her yeni gün hizmetlerine bir yenisini eklemekte, diğer firmalara öncülük etmekte ve global anlamda sektörde adını duyurmakta olan Ulusoy Turizm Seyahat’ le yapacağınız yolculuklarınızda kalitenin, güvenin, konforun farkına varacaksınız.

Otobüs bileti alımında, sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Ulusoy Turizm Seyahat ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.