otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Turay Turizm

Turay Turizm

Turay Turizm Tarhan Aygün adıyla 1959 yılında Trabzon-Erzincan güzergahında hizmete girmiş olan firma 1973 yılında Turay Turizm olarak adını değiştirip kalitesini artırarak hedefini büyüterek Karadeniz'den Güneydoğu ve Akdenize hizmet ağını genişletmiş sektörün lider kuruluşlardan biri olmuştur. Konuklarının tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlayan Turay Seyahat son model konforlu araçları güler yüzlü personelleri ile Türkiye'nin bir numarası olmayı hedeflemektedir. Adana, Erzincen, Gaziantep, Niğde, Şanlıurfa, Osmaniye, Mersin ve Kayseri gibi şehirlerde şubesi bulunmaktadır.

Trabzon Türkiye'nin en kalabalık yirmi dokuzuncu şehiridir. Karadeniz sahili ile Zigana Dağları arasında yer almakta olan Trabzon, günümüzde Karadeniz Bölgesi'nin Samsun 'dan sonra ikinci büyük kentidir.Tarihi çok eski yıllara dayanan şehir halkı, adet, yaşam tarzı, gelenek ve görenek bakımından kendine ve yöreye özgü özellikler taşımaktadır. Sümela Manastırı, Ayasofya müzesi, Kaymaklı Manastırı İskender Paşa Camii, Semerciler, Çarşı Camii,Memiş Ağa Konağı, Trabzon Atatürk Köşkü Müzesi, Fatih Hamamı, İskender Paşa Hamamı gibi bir çok tarihi yeri bulunmaktadır. Turay Turizm otobüs biletleri, otobüs seferlerini ve saatlerini öğrenmek için otogar.com'dan sorgulayabilir veya çağrı merkezlerimizden online bilet temin edebilirsiniz.

Üstün kalite standartları içinde keyifli, konforlü ve kaliteli yolculuk için kendine beklentilerini vizyon edinmiş Turay Turizm ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.