otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Tosya Seyahat Turizm

Tosya Seyahat Turizm

Tosya Seyahat Turizm Tosya Seyahat 1950 yılında Kastamonu’nda İstanbul Kastamonu seferi için kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. 1983 yılında bireysellikten sıyrılarak Limited Şirketi olarak yoluna devam etmiştir. Kendini sürekli geliştirmeyi ilke edinen firma üstün kalite standartlarından ödün vermeden konforlu, kaliteli, keyifli bir yolculuk için çabalamaktadır. Ulaşım sektöründe basamakları emin adımlarla çıkan firma modern filosu ve zaman zaman eğitimlere tabii tuttuğu çalışanları ile müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmayı amaçlamaktadır. Yolcularının öneri ve şikayetlerini özenle dinleyen firma kendini bu yönde geliştirmektedir. Ankara ve İstanbul’da şubesi bulunan firmanın otobüs biletlerini bu şehirlerde bulunan otogarlardaki Tosya Seyahat acentalarından temin edebilir, otobüs seferlerini öğrenebilirsiniz.

Kastamonu’nun bir ilçesi olan Tosya birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Zengin bir tarihi ve kültürel açıdan oldukça cezbedicidir. Tosyanın kuruluş tarihi net bilinmemekle beraber dört bin senelik bir yerleşim alanı olduğu düşünülmektedir. Bölgede tarım ön plandadır. Pirinç üretimi ön plandadır bunun yanında ahşap kapı, pencere ve mobilyada Türkiye’nin her yanına ürün pazarlamakta ve yurt dışına ihraç etmektedir. Yaz aylarında bağ kültüründe yaşayan Tosyalılar yaylada ürettikleri meyve ve sebzeleri pazarda satarak geçimini sağlamaktadır. Ayrıca Tosya’ya özgü olan el emeği ürünler gelen yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça ilgi çekmektedir. Abdurrahman Paşa Camii, Gavur Kayası kalesi, Emirler şehri kalesi, Çifte Hamamı, Tekke hamamı ve eski Tosya evleri gibi birçok kültürel yapıya sahip olan Tosya gidip görülesi şehirlerimizdendir. Tosya’ya seyahatlerinizde yüzde yüz müşteri memnuniyeti veren firma kaliteyi konforla harmanlayarak sizi sevdiklerinize kavuşturmak için yollarda. Tarihe ve sevdiklerinize yapılan yolculukta Tosya Seyahatin otobüs biletlerini, otobüs seferlerini, bilet fiyatlarını otogar.com’dan sorgulayabilir, çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilir, online işlemle biletinizi temin edebilirsiniz.

Eşsiz doğaya, spora, sağlığa ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için otobüs bileti alırken kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Tosya Seyahat turizmin ve Otogar.com‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.