otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Torosnet Seyahat

Torosnet Seyahat

Torosnet Seyahat 1997 yılında kurulan otobüs firması kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve üstün hizmetleri ile adını duyurmuş firmalardandır. Yolcularının istek ve önerilerini herzaman önemseyen firma herşeyi yolcuların isteğine göre yapmayı planlamış durumdadır. Son teknoloji ile donatılmış arabaları yolculukları konforlu ve keyifli halde getirmektedir.Türkiye'nin bir numarası olmayı hedefleyen firmanın Amasya, Gebze, Erbaa, İstanbul, Güzelyalı, İzmit, Taşova ve Sakarya gibi şehirlerde şubesi bulunmaktadır.

Türkiye'de yer alan İstanbul Ülkenin en kalabalık, ekonomik ve sosyo-kültürel açıdan en önemli şehridir. Şehir, iktisadi büyüklük açısından dünyada 34.cü dür.Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, 330-395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395-1204 ile 1261-1453 yılları arasında Bizans İmparatorluğu, 1204-1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453-1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yaptı. Ayrıca İstanbul, hilafetin Osmanlı İmparatorluğu'na geçtiği 1517'den kaldırıldığı 1924'e kadar İslam'ın da merkezi oldu. Galata Kulesi, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultan Ahmet Camii, Mısır Çarşı, Haliç, Miniatürk, Yere Batan Sarnıcı gibi bir çok gezilmesi gereken kültürel yeri bulunmaktadır. Izgara Palamut İstanbul Pilavı BozaIslak Hamburger Meyveli Kanlıca Yoğurdu Beykoz Kebabı gibi bir çokta leziz yemeği bulunmaktadır. Torosnet Seyahat inotobüs biletleri, otobüs seferlerini ve saatlerini öğrenmek için otogar.com'dan sorgulayabilir veya çağrı merkezlerimizden online bilet temin edebilirsiniz.

Üstün kalite standartları içinde keyifli, konforlu ve kaliteli yolculuk için kendine beklentilerini vizyon edinmiş Torosnet Seyahat ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.