otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Star Diyarbakır

Star Diyarbakır

Star Diyarbakır Otobüs Firması Star Diyarbakır Seyahat 2001 yılında kurulan Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği otobüs seferleriyle ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. Van, Şırnak, Gaziantep, Şanlıurfa, Ankara, Adana, Bursa, İzmir, Balıkesir, Kırıkkale, Uşak, Afyon gibi Türkiye’nin birçok kentine ulaşım hizmeti veren Star Diyarbakır Seyahat otobüs bileti kampanyalarıyla, erken rezervasyon fırsatıyla biletinizi daha ucuza satın almanız için seyahatlerinizde sizlerin her daim yanınızdadır. Müşterilerinin güvenine ve konforuna oldukça titizlik gösteren firma disiplini ve özenle seçilmiş çalışanlarıyla sizlere kaliteli bir hizmet sunmanın peşindedir. Sektörün ilerlemesi için filosunu ve kendini yenilemeye devam eden otobüslerinde teknolojiyle seyahati buluşturarak, sınırsız ikramlarıyla sizlerin keyifli bir yolculuk yapabilmenizi hedeflemektedir.

Diyarbakır geçmişten bugüne topraklarında birçok medeniyetin izini taşıyan, kültürü ve tarihi oldukça köklü bir ilimizdir. Tarihi ihtişamlı camileri, dünyanın en büyük ikinci suru ile bünyesinde görülmeye değer tarihi yapılar barındırmaktadır. Ayrıca Ergani ilçesinde bulunan Çayönü antik kenti insanlık tarihinin en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kayda geçmiştir. Şehrimizde ayrıca köklü bir eğitim yuvası olan Dicle üniversitesi ve 2013 yılında kurulmuş olan Selahaddin Eyyubi Üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim açısından da tercih edilen ve önem taşıyan şehrimize ulaşım oldukça önem taşımaktadır. Otobüs firmasının kuruluşundaki en büyük vizyonu ve misyonu ulaşım hizmetlerinde mükemmel düzeyi yakalamak, benzerlerine örnek olmak, alt yapının ve uygulamaların gelişimini ve devamlılığını sağlamak, müşterilerinin her konuda memnuniyetini sağlamaktır. Birçok il ve ilçedeki otogarlarda açtığı yazıhaneleriyle ve online bilet satış hizmetiyle müşterilerine en verimli şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. İş, eğitim, turizm seyahatlerinizde üstün nitelikleriyle hizmetinizdedir. Ulaşım hizmetleri konusunda dünyada referans gösterilmeyi kendine ilke edinmiş olan firma bu konuda istikrarlı çalışmalarını devam ettirmekte ve her geçen gün sektörü bir adım daha ileri taşımak için öncülük etmektedir.

Gerçekleştirmek istediğiniz modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için otobüs bileti alırken kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Star Diyarbakır Seyahat ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.