otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Öz Sivas Seyahat

Öz Sivas Seyahat

Öz Sivas Seyahat Öz Sivas Seyahat 1952 yılında Halil DOĞAN tarafından kurulup ilk olarak eşya yük taşımacılığı ile başlayıp 1962 yılından itibaren yolcu taşımacılığı ile işine devam eden bir otobüs firmasıdır. Öz Sivas Seyahat müşterilerinin güvenliğini, konforunu, rahatını ve müşteri memnuniyetini daima maksimuma çıkarmaya çalışmaktadır. Mükemmele yakın hizmet anlayışıyla Türkiye de bir numara olmayı hedefliyen firmanın Sivas, İstanbul, İzmit, Sakarya, Gebze, Kayseri, Antalya, Konya, İzmir, Uşak, Afyon, Ankara, Tokat, Niğde, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Dörtyol, Kahramanmaraş ve Gaziantep gibi şehirlerde şubesi olan firmanın bu şehirlerde bulunan otogarlardaki Öz Sivas Seyahat acentalarından otobüs biletinizi temin edebilir ve Türkiyenin birçok yerine yolculuk edebilirsiniz.

Sivas Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan üç vadi arasında kalan şehrimizdir. Anadolu'nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Sivas m.ö 17. yüzyılda Hitit ve Selçuklu uygarlıklarına kadar uzanan geçmişi bulunmakta ve bu geçmiş dönemde Tilgarimmu adıyla anılmaktaydı. Türkiye'nin toprak bakımından ikinci büyük ili olan Sivas tarım, ormancılık, hayvancılık ve madencilikte yapılmaktadır. Tahıl ve baklagillerle meşhur olan bu ilimizin Buruciye Medresesi, Gök Medrese, Çifte Minare, Şifaiye Medresesi, Güdük Minare, Taş Han gibi birçok Selçuklu ve Osmanlı tarihi eserleri bulunmaktadır. Ayrıca doğa harikaları olan Dipsiz göl, Eğriçimen yaylası, Sızır şelalesi, Kızılçan gibi doğal güzellikleri bulunmaktadır. Turizm açısından bu zengin ili mutlaka ziyaret etmeden geçmeyin. Öz Sivas Seyahat'in otobüs biletleri, otobüs seferlerini ve saatlerini öğrenmek için otogar.com'dan sorgulayabilir veya çağrı merkezlerimizden online bilet temin edebilirsiniz.

Üstün kalite standartları içinde keyifli, konforlü ve kaliteli yolculuk için kendine beklentilerini vizyon edinmiş Öz Sivas Seyahat ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.