otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm Nilüfer Turizm, 2000 yılının Mart ayında Hüseyin Kayapalı tarafından Bursa’da kurulmuştur. Şirket Türkiye’nin en köklü ve en kaliteli otobüs firmalarından biridir. Otobüs filosunun tamamı kendi öz sermayesi olan şirketin "2+1 BlueBus" ismiyle adlandırdığı konforlu araçları ile İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir gibi Türkiye’nin büyük şehirlerine direkt ulaşım mümkündür. 100’ün üzerinde ki noktadan günde 150+ sefer ile aralıksız olarak yolcularına kaliteli ulaşım imkânı vermektedir. Araç içi ikram, hizmet ve koltuk arkası multimedya ekranları, araç içi internet uygulaması ile yolcuların memnuniyeti için düşünülmüş birçok ayrıntı göze çarpmaktadır. Seyahat güvenliği ve kalitesi için firmanın en çok dikkat ettiği şeylerin başında ise personel kalitesi ve eğitimi yer almaktadır. Özel eğitimciler tarafından firma çalışanlarına “Yönetim Becerileri” konusunda profesyonel eğitim sağlamaktadır.

“Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan firma güvenli, konforlu, ekonomik ve standart hizmetler üretmeyi ve kalitesini mükemmelleştirmeyi şirketin kalite politikası olarak benimsemiştir.

Nilüfer Turizm’in düzenlediği tüm seferler için otobüs bileti https://www.otogar.com ana sayfadan sorgulama yapılarak veya bu sayfada ki sorgu ekranından direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Nilüfer Turizm Telefon Numarası

0850 222 00 99 - Genel Merkez