otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Nevşehir Seyahat

Nevşehir Seyahat

Nevşehir Seyahat Otobüs Nevşehirliler Seyahat 1952 yılında Lale Seyahat olarak taşımacılık sektörüne adım atmış 1988 yılında Nevtur Turizm olarak hizmetlerine devam etmiştir.2005 yılından itibaren ise şimdiki ismi ile Nevşehirliler Seyahat olarak sizlere hizmet veren otobüs firmasıdır. Adana, Adapazarı, Ankara, Aydın, Denizli, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Mersin, Osmaniye, Şanlıurfa güzergâhlarına günaşırı seferler düzenlemektedir. Erken rezervasyon fırsatlarını ve kampanyalı otobüs bileti Türkiye’nin bir çok otogarında bulunan yazıhaneleriyle ve online otobüs bileti satış sistemiyle sizlere sunmaktadır. Otobüs sefer saatlerini sizlerin zamanlarını en verimli şekilde kullanacağınız gibi ayarlamıştır. Özenle dizayn edilmiş filosuyla yolculuğunuz esnasında sizlere TV izleme, müzik dinleme, oyun oynama ve internete bağlanma imkânı sunmakta rahat ve geniş koltuklarıyla yolculuğunu konforlu bir hale getirmektedir.

Nevşehir’e yolunuz düşerse gezmeniz görmeniz gereken yerleri sizlere sıralamak istiyoruz; Nevşehir Kalesi, Ürgüp (göreme) Peri Bacaları, Uçhisar Kalesi, Ortahisar, Medrese, Taşkınpaşa Külliyesi, Beylik Hanı, Sarıhan (Avanos), Nevşehir müzesi, Ürgüp Müzesi, Hacı Bektaş-ı Veli Müzesi, Göreme Açık Hava Müzesi, Rahibeler ve Rahipler Manastırı, Aziz Basil Şapeli, Elmalı Kilise, Azize Barbara Şapeli, Yılanlı (Aziz Onuphrius) Kilise, Yemekhane, Karanlık Kilise, Azize Catherine Şapeli, Çarıklı Kilise, Tokalı Kilise, Çavuşin Kilisesi, Açıksaray Harabeleri, Aziz Jean Kilisesi, Özkonak Yeraltı Şehri, Kaymaklı Yeraltı Şehri, Mazı Yeraltı Şehri, Özlüce Yeraltı Şehri, Tatlarin Kilisesi ve Yeraltı Şehri, Tağar (St. Theodore) Kilisesi, Kırk Şehitler Kilisesi, Pancarlı Kilisesi, Mustafapaşa (Sinasos). Termal turizm açısından da oldukça zengin yer altı kaynakları bulunan kentimizde Kozaklı Termal Turizm Merkezi, Ürgüp İçmece ve Kaplıcası, Bahçeli İçmecesi, Çorak ve Karakaya İçmeceleri, Gümüşkent İçmecesi sağlıklı bir tatil için sizleri beklemekte. Gezileriniz de Avanos'ta çanak-çömlek atölyelerinde ayakla çevrilen tezgâhların başına geçerek, seramik kap yapabilir hem bir deneyim hem de eğlenceli bir an geçirebilirsiniz. Tabii bu tezgâhlarda yapılmış çanak-çömleklerden evinize ve sevdiklerinize almayı unutmayın. Turizm amaçlı Jeep-Safari turlarına katılabilir, peri bacaları üzerinde balonla veya paraşütle kuşbakışı gezinti yapabilir hem de gezinize adrenalin ve heyecan katabilirsiniz. Nevşehirliler Seyahat Nevşehir’e yapacağınız bu keyifli gezilerinizde sizlere eşlik etmekten hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Nevşehir’de bulunan birbirinden değerli kültürel miraslarımızı görmek, sevdiklerinizle kucaklaşmak için seyahatlerinizde Nevşehirliler Seyahat ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz keyifli yolculuklar dileriz.