otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Mersin Villa Turizm

Mersin Villa Turizm

Mersin Villa Turizm Otobüs Firması Mersin Villa Turizm 2006 yılında Mersin’ de kurulmuş ve aktif hizmet versen bir otobüs firmasıdır. Sektöre 3 araçla giren firma dünden bugüne filosunu genişleterek ve en son model araçlarla yenileyerek yola güçlü adımlarla devam etmektedir. Önce güvenlik diyen Villa Turizm maksimum müşteri memnuniyeti için gereken tüm şartları yerine getirerek kaliteli ve konforlu bir yolculuk için çalışmaktadır. Daha iyi bir hizmet verebilmek için zaman zaman kendi personelini eğitimlere tabi tutan firma yolcularına 24 saat hizmet vermektedir. Mersin’de otobüs firması olarak birçok ilke imza atan firma bu konuda yolcular tarafından oldukça beğeni toplamıştır. Adana, Afyon, Aksaray, Antalya, Alanya, Ankara, Aydın, Bolu, Bursa, Denizli, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Konya, Mardin, Mersin ve Uşak gibi birçok şehirde şubesi bulunan firmanın otobüs biletilerini bu şehirlerde bulunan otogarlardaki Mersin Villa Turizm acentalarından temin ederek Türkiye’nin her yanına konforlu ve keyifli bir yolcuğa çıkabilirsiniz.

Mersin zengin tarihi ve kültürel yapısı ile oldukça ilgi çekicidir. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan Mersin bugün hala geçmişten kalan izleri taşımaktadır. Eshab-ı Kefh, Kırkaşık Bedesteni, Makam Camii, Danyal Peygamber Kabri, Nusrat Mayın Gemisi, St. Paul Kuyusu, Anıt Müzesi, Roma Yolu, Alahan Manastırı, Mut Kalesi, Yerköprü Şelalesini, Anemurium Örenyeri, Mamure Kalesi, Akdeniz ilçesinde Atatürk Evi, Mersin Müzesi, Mustafa Erim Kent Tarihi Müzesi, Deniz Müzesi, Soli Pompeipolisi, Toroslarda Yumuktepe ve Gözne Kalesini, Silifke Müzesi, Özel Aslan Eyce Taşucu Amphora Müzesi, Astım ve Cennet-Cehennem Mağaralarını, Dört Ayak Anıtı ve Kelenderis Mozaiklerini, Zeyne Türbesini, Cehennem Deresini görmeden dönmeyin. Tabii başta tantuni, deniz mahsulleri, fındık lahmacun, Çamlıyayla’da at dağı tavuğu, Anamur muzu ve yöresel lezzetleri tatmanızı öneririz. Yaz turizmi içinde oldukça rağbet gören Mersin her yıl yerli yabancı birçok turisti Akdeniz kıyılarında ağırlamaktadır. Tarihe, sevdiklerinize yapacağınız bu yolculukta Mersin Villa turizm otobüs seferlerini, otobüs biletlerini, bilet fiyatlarını otogar.com’ dan sorgulayabilir, çağrı merkezimizi arayarak bilgi edinebilir, online işlemle biletinizi temin edebilirsiniz.

Huzura, yeşile, maviye, denize, kuma, güneşe, unutulmaz ve keyif alacağınız tatile, iş, eğitim ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için otobüs bileti alırken kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Mersin Villa turizmi ve otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.