otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Mersin Vif Turizm

Mersin Vif Turizm

Mersin Vif Turizm Otobüs Firması Mersin Vif Turizm, Mersin şehrinde kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği otobüs seferleriyle ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını güven içerisinde sağlamaktadır. Bolu, Adana, Adapazar, Afyon, Manavgat, Anamur, Balıkesir, Bandırma, Bursa, Ceyhan, Denizli, Ereğli, Çanakkale, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri, Silifke, Seril, Mut, Tarsus, Uşak, ve Yalova gibi güzerbahlara otobüs bileti ile Türkiye’nin bir çok şehrine ulaşım hizmeti veren ve ulaşım sektöründe kalite standartlarıyla ulaşım sektöründe hizmet veren hatrı sayılır bir firmadır.

Mersin Turunçgil Festivali’ne, Geleneksel Batırık Şöleni, Sarıkeçeliler Geleneksel Göç Kervanı Şöleni, Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Soli Güneş Festivali, 8. Geleneksel Gülnar Buluşması Üzüm ve Elma Festivali, Uluslararası Karacaoğlan Şelale Şiir Akşamlarını ve Cumhuriyet Güreşleri’ni, ayrıca Mersin’in yöresel özelliğini yansıtan hediyelik eşya, halı, kilim, Mezitli Bezi, muz lifinden yapılan hediyelik eşya, renkli iğne oyalarıda alabilirsiniz. Tabi ki Mersin’in güzellikleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Mersin Müzesini, Mersin Atatürk Evi ve Müzesini, Silifke Müzesi ve Silifke Atatürk Evi ve Etnogfya Müzesini, Tarsus Müzesini, St Paul Müzesi ve Kuyusunu, Gözlükule’yi, Donuktaş’ı, Kleopatra Kapısı’nı, Justiniaus Köprüsü’nü, Tarsus Şelalesi ve Roma Mezarlarını, Cumhuriyet Alanı Antik Kenti, Sağlıklı Antik Yolu ve Kapısı, Yumuktepe, Soli-Viranşehir, Kanlıdivane, Adamkayalar, Narlıkuyu Mozaik Müzesini görmek istemez misiniz? Artık sizin karar verdiğiniz tarihte sizin seçtiğiniz saatte Mersin’e gitmek mümkün.

Bunu Mersin Vif Turizm ve otogar.com’un iş birliği ile rahatınıza rahat katarak , konforlu, kaliteli, güvenli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.