otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Mersin Seyahat

Mersin Seyahat

Mersin Seyahat Otobüs Firması Mersin Seyahat 1987’de Mersin merkezli kurulan otobüs firması Mersin – Afyon, Mersin – Ankara, Mersin – Antalya, Mersin – Bursa, Mersin – Eskişehir, Mersin – İstanbul, Mersin – İzmit, Mersin – Balıkesir, Mersin – Uşak, Mersin – Bolu güzergâhlarına otobüs seferleri düzenlemektedir. Otobüs seferi saatlerini vakitlerinizin kıymetli olduğunu bilerek düzenleyen firma teknolojiyle donatılmış filosu, özenle seçilmiş personeli, her şeyden önce müşteri memnuniyeti anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Mersin’e yapacağınız yolculuklarınızda tercihlerinizi Mersin Seyahatten yapmanızı öneririz. Lüks ve konforlu araçlarında seyahat etmek için şimdiden rezervasyonunuzu yaptırmanızı, birçok otogarda bulunan yazıhanelerinden ve online satış sisteminden faydalanarak otobüs bileti almanızı öneririz.

Mersine yolunuz düşerse Astım ve Cennet-Cehennem Mağaralarını, Dört Ayak Anıtı ve Kelenderis Mozaiklerini, Zeyne Türbesini, Özel Aslan Eyce Taşucu Amphora Müzesi, , Cehennem Deresini, Soli Pompeipolisi, Toroslarda Yumuktepe ve Gözne Kalesini, Silifke Müzesi, Eshab-ı Kefh, Kırkaşık Bedesteni, Makam Camii, Danyal Peygamber Kabri, Kız Kalesini, St. Paul Kuyusu, Anıt Müzesi, Roma Yolu, Alahan Manastırı, Mut Kalesi ve daha birçok doğal yapı ve kültürel mirası görmenizi tavsiye ederiz. . Yaz turizminde tertemiz sıcacık sahillerinde tatil yapabileceğiniz gibi, serin yaylalarında tertemiz havasıyla dinlenebilir tatilinizi değerlendirebilirsiniz. Tabii; Anamur muzu, turunçgiller, at dağı tavuğu, cevizli sucuğu (bandırma) ve daha keşfedilmesi gereken birçok lezzet sizleri beklemekte. Mersin’e yapmak istediğiniz yolculuklarınızda Mersin Seyahati tercih etmenizi öneririz. Otobüs firması her şeyden önce özen gösterdiği hizmet kalitesi ve sizlerin memnuniyeti adına geliştirdiği filosuyla profesyonel hizmet ekibiyle sizlere yolculuklarınızda eşlik etmekten ve siz değerli misafirlerini ağırlamakta elinden geleni yapacağını söyleyebiliriz. Mersin Seyahat her gün gelişen sektöre ayak uydurmakta, bölgesinin turizm faaliyetlerine büyük katkı sağlamakta, ulaşım hizmetleri konusunda örnek bir hizmet sergilemektedir. Sadece Mersin değil Türkiye’nin birçok şehrinde hizmetlerine davam etmektedir.

Serin yaylalarında tertemiz havasıyla dinlenmeye, sımsıcak ve huzur dolu tatillerinize, kültürel miraslarımızı ziyarete ve sevdiklerinize yapılan güvenli, modern, kaliteli ve konforlu bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Mersin Seyahat ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.