otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Lüks Mersin Seyahat

Lüks Mersin Seyahat

Lüks Mersin Seyahat Otobüs Firması Lüks Mersin Seyahat Mersin’de kurulmuştur. Mersin – Afyon, Mersin – Ankara, Mersin – Antalya, Mersin – Bursa, Mersin – Eskişehir, Mersin – İstanbul, Mersin – İzmit, Mersin – Balıkesir, Mersin – Uşak, Mersin – Yalova yönlerine günlük otobüs seferleri düzenlemektedir. Düzenlediği sefer saatlerini titizlikle ve vakitlerinizin kıymetli olduğunu bilerek düzenlen firma teknolojiyle donatılmış filosu, özenle seçilmiş personeli, her şeyden önce müşteri memnuniyeti anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Mersin’e yapacağınız ya da Mersin’den başka bir şehre yapacağınız yolculuklarınızda tercihlerinizi Lüks Mersin Seyahatten yapmanızı öneririz. Lüks ve konforlu araçlarında seyahat etmek için şimdiden rezervasyonunuzu yaptırmanızı, birçok otogarda bulunan yazıhanelerinden ve online satış sisteminden faydalanarak kampanyalı biletlerinden almanızı öneririz.

Mersin’de Mersin Üniversitesinin yanında Çağ üniversitesi ve Toros Üniversitesi olmak üzere iki vakıf üniversitesi bulunmaktadır. Hem turizm hem de eğitim için ulaşım oldukça önemli olan şehrimizde Astım ve Cennet-Cehennem Mağaralarını, Dört Ayak Anıtı ve Kelenderis Mozaiklerini, Zeyne Türbesini, Özel Aslan Eyce Taşucu Amphora Müzesi, , Cehennem Deresini, Soli Pompeipolisi, Toroslarda Yumuktepe ve Gözne Kalesini, Silifke Müzesi, Eshab-ı Kefh, Kırkaşık Bedesteni, Makam Camii, Danyal Peygamber Kabri, Kız Kalesini, St. Paul Kuyusu, Anıt Müzesi, Roma Yolu, Alahan Manastırı, Mut Kalesi ve daha birçok doğal yapı ve kültürel mirası görmenizi tavsiye ederiz. Yaz turizminde tertemiz sıcacık sahillerinde tatil yapabileceğiniz gibi, serin yaylalarında tertemiz havasıyla dinlenebilir tatilinizi değerlendirebilirsiniz. Mersine yolunuz düşerse tatmanız gereken lezzetleri hatırlatmak isteriz; Anamur muzu, turunçgiller, at dağı tavuğu, cevizli sucuğu (bandırma) ve daha keşfedilmesi gereken birçok lezzet. Mersin’e yapmak istediğiniz yolculuklarınızda Lüks Mersin Seyahati tercih etmenizi öneririz. Otobüs firması her şeyden önce özen gösterdiği hizmet kalitesi ve sizlerin memnuniyeti adına geliştirdiği filosuyla profesyonel hizmet ekibiyle sizlere yolculuklarınızda eşlik etmekten ve siz değerli misafirlerini ağırlamakta elinden geleni yapacağını söyleyebiliriz.

Sımsıcak ve huzur dolu tatillerinize, serin yaylalarında tertemiz havasıyla dinlenmeye, kültürel miraslarımızı ziyarete ve sevdiklerinize yapılan güvenli, modern, kaliteli ve konforlu bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Lüks Mersin Seyahat ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.