otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Lüks Karadeniz Seyahat

Lüks Karadeniz Seyahat

Lüks Karadeniz Seyahat Otobüs Firması Lüks Karadeniz Seyahat 1992 yılında kurulmuş olan Afyon – Uşak - İzmir, Isparta – Antalya - Alanya, Yalova – İzmit - Bursa, İstanbul, Kayseri – Nevşehir – Aksaray - Konya, Samsun – Çorum – Kırıkkale - Ankara, Trabzon – Rize – Hopa - Batum - Tiflis güzergâhlarına günlük düzenlediği seferleriyle ve her gün aynı olan sefer saatleriyle aksatmadan, bekletmeden seyahatlerinizi gerçekleştiren otobüs firmasıdır. Otobüs bileti alımlarınızda birçok otogarda bulunan yazıhaneleri ve online bilet satın alma sistemiyle sizlere hizmet vermektedir. Erken rezervasyon fırsatları, kampanyalı bilet fiyatları ile güveni ve konforu ucuza satın almak için hiç düşünmeyin. Karadeniz bölgesinde tüm şehirlere de ulaşımı sağlamakta ve Karadeniz turlarında sizlere öncülük etmektedir.

Karadeniz bölgesi yıl boyu yağışlı olan yemyeşil ormanları, çay tarlaları, fındık bahçeleriyle kısacası doğasıyla sizleri büyüleyen bir şehirdir. Karadeniz’e yolunuz düşerse muhakkak Trabzon'un Maçka ilçesinde yer alan Sümela Manastırı’nı, Denizden gelebilecek olan saldırıları önlemek amacıyla inşa edilen Trabzon Kalesini, Bölgenin en eski manastırı olma özelliğini taşıyan Vazelon Manastırını, heyelan sonucu dere yatağının tabii baraj şeklinde kapanması sonucu oluşmuş olan Uzun Gölü, , 1250-1260 yılları arasında, Trabzon imparatorluğunun Komnenos Ailesinden Kral I. Manuel tarafından kilise olarak yaptırılan daha sonraki yıllarda hastane ve cami olarak kullanılan, restorasyon çalışmaları sonucu günümüzde müze olarak kullanılmakta olan Ayasofya Müzesini, Peristera Manastırını, Osmanlı döneminin kapalı çarşıları olarak bilinen Bedesteni, ST. ANNA(KÜÇÜK AYVASIL) Kilisesini, Tarihi Sinop Cezaevini, Sinop Balatlar Kilisesini mutlaka görmenizi öneririz. Bölgede bulunan 10un üzerinde üniversite ile milyonlarca öğrencinin tercih ettiği şehirlere ulaşım oldukça önem arz etmektedir. Karadeniz’in eşsiz yaylalarını, kırmızı yüzlü sıcakkanlı insanlarını ziyaret etmeden de dönmek olmaz tabii. Ve Karadeniz’de çayı hasından içmeden kuymak yemeden, fındık almadan geçmeyin. Yaz turizmi içinde birçok turistin geldiği bölgede Lüks Karadeniz Seyahat hizmetleriyle konforlu ve özenle döşenmiş araçlarıyla, seçkin personeli ve sınırsız hizmetleriyle bu yolculukta sizlere ev sahipliği etmekten mutluluk duyacaktır. Seyahatlerinizde Lüks Karadeniz Seyahat tercih etmenizi öneririz.

Tarihi mirasa, eşsiz doğaya eğitim kentinize, güzel tatillerinize ve sevdiklerinize yapılan güvenli, modern, kaliteli ve konforlu bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Lüks Karadeniz Seyahat ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.