otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Lüks Elazığlılar Seyahat

Lüks Elazığlılar Seyahat

Lüks Elazığlılar Seyahat Otobüs Firması Lüks Elazığlılar Seyahat Elazığ’da kurulmuş olan otobüs firması Elazığ – Adana, Elazığ – Ankara, Elazığ – Antalya, Elazığ – Bolu, Elazığ – Düzce, Elazığ – Gaziantep, Elazığ – Hatay, Elazığ – İstanbul, Elazığ – İzmit, Elazığ – Kahramanmaraş, Elazığ – Kayseri, Elazığ – Kırıkkale, Elazığ – Kırşehir, Elazığ – Konya, Elazığ – Mersin, Elazığ – Niğde, Elazığ – Osmaniye, Elazığ – Sakarya güzergâhlarına otobüs seferleri düzenlemektedir. Erken rezervasyon fırsatlarını ve kampanyalı biletlerini Türkiye’nin bir çok otogarında bulunan yazıhaneleriyle ve online otobüs bileti satış sistemiyle sizlere sunmaktadır. Her gün ve bir gün arayla düzenlediği otobüs seferlerinde sefer saatlerini sizlerin zamanlarını en verimli şekilde kullanacağınız gibi ayarlamıştır. Özenle dizayn edilmiş filosuyla yolculuğunuz esnasında sizlere tv izleme, müzik dinleme, oyun oynama ve internete bağlanma imkânı sunmakta rahat ve geniş koltuklarıyla yolculuğunu konforlu bir hale getirmektedir.

Elazığ kültür ve turizm açısın önemli kentlerimizdendir. Kültürel miraslarımızdan olan; Harput (Süt) Kalesi, Ulu Cami, Sara Hatun Camii, Kurşunlu Camii, Esediye (Aslanlı) Camii, Alacalı Mescit, Arap Baba Mescidi ve Türbesi, Ahi Musa Mescidi ve Türbesi, Meryem Ana Kilisesi, Cemşit Hamamı, Hoca Hasan Hamamı, Dabakhane ziyaretlerinizde keyif alacağınız, tarihte yolculuk yapacağınız yerlerdendir. Elazığ ilinin Keban ilçesinde, Fırat Nehri üzerinde, 1965-1975 yılları arasında elektrik enerjisi üretimi amacıyla inşa edilmiş olan Keban Barajı Türkiye’nin ikinci büyük baraj gölü unvanına sahiptir. Turizm açısından Hazar Gölü (Gölcük) sularında yelkenli sporu yapılmakta ve kış turizminde oldukça rağbet gören Hazarbaba Kayak Merkezi’yle misafirlerini ağırlamaktadır. Şehrimizde bulunan Fırat Üniversitesi her yıl binlerce öğrenciye kapılarını aralayarak şehrin gelişmesinde ve eğitimde büyük bir yük üstlenmektedir. Kültür, turizm ve eğitim açısından önem arz eden şehrimize yapacağınız seyahatlerde Lüks Elazığlılar Seyahati tercih etmenizi önerir, konforlu, güvenli ve keyifli bir yolculuk geçireceğinizi umarız.

Elazığ’da bulunan birbirinden değerli kültürel miraslarımızı görmek, Hazar Gölü’nde yüzmek, yelkenli sporuna katılmak, günümüzde tatil amaçlıda kullanılmakta olan kıyılarında konaklamak, sevdiklerinizle kucaklaşmak için ve eğitim amaçlı seyahatlerinizde Lüks Elazığlılar Turizm ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz keyifli yolculuklar dileriz.