otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Köksallar Seyahat

Köksallar Seyahat

Köksallar Seyahat Köksallar Seyahat Mersin’de kurulmuş olan Mersin’in yerel otobüs firmalarından biridir. Mersin’den Adana, Afyon, Aksaray, Alanya, Bursa, Ceyhan, Çanakkale, Denizli, Ereğli, Hatay, İstanbul, İzmir, Konya, Silifke, Serik, Mut, Tarsus, Uşak yönlerine düzenlediği karşılıklı otobüs seferleri ve saatleriyle sizlerin hizmetindedir. Otobüs bileti alımlarınızda birçok otogarda bulunan yazıhaneleri ve online bilet servisiyle sizlere hizmet vermektedir. Erken rezervasyon fırsatları, kampanyalı bilet fiyatları ile hizmeti, güveni ve konforu ucuza satın almak için Köksallar Seyahati tercih edin. Hassasiyetle seçilmiş personeli, teknolojiyle ayak uyduran filosuyla memnuniyetiniz garanti altında.

Mersin tarihi ve kültürüyle önemli şehirlerimizdendir. Mersine yolunuz düşerse Eshab-ı Kefh, Kırkaşık Bedesteni, Makam Camii, Danyal Peygamber Kabri, Nusrat Mayın Gemisi, St. Paul Kuyusu, Anıt Müzesi, Roma Yolu, Alahan Manastırı, Mut Kalesi, Yerköprü Şelalesini, Anemurium Örenyeri, Mamure Kalesi, Akdeniz ilçesinde Atatürk Evi, Mersin Müzesi, Mustafa Erim Kent Tarihi Müzesi, Deniz Müzesi, Soli Pompeipolisi, Toroslarda Yumuktepe ve Gözne Kalesini, Silifke Müzesi, Özel Aslan Eyce Taşucu Amphora Müzesi, Astım ve Cennet-Cehennem Mağaralarını, Dört Ayak Anıtı ve Kelenderis Mozaiklerini, Zeyne Türbesini, Cehennem Deresini görmeden dönmeyin. Tabii başta tantuni, deniz mahsulleri, fındık lahmacun, Çamlıyayla’da at dağı tavuğu, Anamur muzu ve yöresel lezzetleri tatmanızı öneririz. Yaz turizmi içinde oldukça rağbet gören Mersin her yıl yerli yabancı birçok turisti Akdeniz kıyılarında ağırlamaktadır. Sahilleri, Toroslarda bulunan yayları ile yaz ve doğa turizminin iç içe girdiği bir yandan da tarih ve kültür turizminin eşlik ettiği Mersin misafirlerini Akdeniz Çukurova insanının içtenliğiyle sizleri beklemektedir. Ayrıca şehrimiz de Mersin Üniversitesinin yanında Çağ üniversitesi ve Toros Üniversitesi olmak üzere iki vakıf üniversitesi bulunmaktadır. Hem turizm hem de eğitim için ulaşım oldukça önemli olan şehrimizde Köksallar Seyahat hizmetinizdedir.

Akdeniz’in doğasına, sımsıcak ve huzur dolu tatillerinize, serin yaylalarında tertemiz havasıyla dinlenmeye, gelişen eğitim kentinize, ve sevdiklerinize yapılan güvenli, modern, kaliteli ve konforlu bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Köksallar Seyahat ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.