otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Kırşehir Şanal

Kırşehir Şanal

Kırşehir Şanal Otobüs Firması Kırşehir Şanal Seyahat 1968 yılında Kırşehir’de Ömer Şanal tarafından kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Kırşehir’den Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Burdur, Denizli, Düzce, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Sakarya, Uşak illerine günlük seferler düzenleyerek ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. Otobüs firmaları içerisinde kampanyalı ve ucuz bilet fiyatlarıyla sorgulamalarınızda sizlere birçok yere otobüs seferleri sunan ve İç Anadolu da otobüs firmaları içinde önde gelen isimlerden olan firma Kırşehir güzergâhında en çok tercih edilendir. Birçok şehir otogarında yazıhaneleriyle ve online bilet satışıyla siz kıymetli müşterine, büyük bir hassasiyetle hizmetlerini sunmaktadır.

Kırşehir’e gitmek için sizlere yüzlerce sebep sunabiliriz ve bunlardan bazılarından bahsetmeden edemeyeceğim. Bozkırın tezenesi olarak anılan 2012 Eylül’ünde kaybettiğimiz değerli halk ozanı Neşet Ertaş’ın memleketidir. O yüreklerimizi dağlayan, kalplerimizi okşayan, bazen oynatıp bazen düşündüren Türkülerini, bu topraklarda bu topraklara, bu toprakların insanına yazmış ve söylemiştir. O türküleri birde Kırşehir’de dinlemek güzel olmaz mıydı? İnanç turizminde oldukça rağbet gören Cacabey Medresesi, Ahi Evran camii ve Türbesi, Lala Camii, Alaaddin Camii, Kapucu Camii, Çarşı Camii, Aşıkpaşa Türbesi, Melih Gazi Türbesi, Kalender Baba Türbesi ve Fatma Hatun Türbesi’ni ziyaret etmenizi öneririz. Hititler zamanından kalan Kuş Kalesi ve Bizanslılar döneminden kalan Keçi Kalesi görülmeye değerdir. Terme, Karakut ve Bulamaçlı Kaplıcalarıyla şifa sunan şehirlerimiz arasındadır. Şehrimizde bulunan Ahi Evran Üniversitesi her sene binlerce öğrenciye kapılarını açmaktadır. Tatilleriniz ve eğitiminiz için tercih ettiğiniz şehir Kırşehir ise ikinci tercihiniz Kırşehir Şanal Turizm olmalıdır. Müşterilerin konforu, güvenliği ve memnuniyeti her şeyden önemli olan firmamız için şimdiden planınızı yapıp rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneririz. Büyük bir hassasiyet ve özveriyle çalışan personeliyle her gün gelişen sektör içinde yerini bir basamak daha yukarı taşımakta kendini ve filosunu yenilemekte geliştirmektedir.

Otobüs bileti alımında, Anadolu’nun bağrına, birbirinden sıcak kanlı misafirperver Anadolu insanına, lezzetli tatlara, eğitim şehriniz ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Kırşehir Şanal ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.