otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Kent Turizm

Kent Turizm

Kent Turizm Otobüs Firması Kent Turizm 1955 yılında ağaç kasa araçlar ile münferit yolcu taşımacılığına başlayan merkezi Kayseri olmak üzere şuanda Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği seferleriyle ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. Otobüs firmaları içerisinde kampanyalı ve ucuz otobüs bileti fiyatlarıyla sorgulamalarınızda sizlere birçok yere otobüs seferleri sunan ve İç Anadolu da otobüs firmaları içinde önde gelen isimlerden olan firma Kayseri, Afyon, Konya, Niğde, Ankara, Niğde, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Niğde, Kırıkkale, Manisa, Sakarya ve Uşak yönlerine karşılıklı seferler düzenleyerek bugün de birçok yolcunun başlıca tercihleri arasındadır.

Kayseri organize sanayi ve ticaret faaliyetleriyle önemli bir merkez haline gelmiştir. Hemen hemen her sektörde çeşitli üretimleriyle bini aşkın fabrikanın bulunduğu kentimiz tabii kente yapılan yolculuğun sayısını arttırmakta ve önemli kılmaktadır. Eğitim konusunda da Erciyes Üniversitesi, Melikşah Üniversitesi, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ve Abdullah Gül Üniversitesi ile 100.000 'e yakın öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Diğer şehirlerden okumak için gelen öğrenciler içinde Kayseri’ye ulaşım oldukça önem arz etmektedir. Köklü üniversitesine de adını veren Erciyes Dağı kış turizminin gözde mekânlarındandır. Ayrıca zengin mutfağı dünya çapında ün salmış mantısı, sucuğu ve pastırması yapılan seyahatler tadılması gereken lezzetlerdir. Sektörün ilerlemesiyle filosunu ve kendini yenilemeye devam eden otobüslerinde teknolojiyle seyahati buluşturmasıyla, sınırsız ikramlarıyla sizlerin keyifli bir yolculuk yapabilmenizi hedeflemektedir. İç Anadolu’da oldukça önemli olan bu şehrimize hizmet veren Otobüs firması değerli müşterilerine geniş ve rahat koltukları, TV izleme olanağı, güler yüzlü personeli ile keyif alacağınız bir yolculuk vadetmektedir. Seyahatlerinde müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine önem vermektedir. Kent Turizm otobüs bileti kampanyalarıyla erken rezervasyon fırsatıyla biletinizi daha ucuza satın alımlarınızda sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır.

İç Anadolu da sanayi ve ticarette globalleşen şehre, öğrenim gördüğünüz kente, şehrine has yemeklerin lezzetine ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için otobüs bileti alırken kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Kent Turizm ve www.otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.