otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Kahta Petrol Turizm

Kahta Petrol Turizm

Kahta Petrol Turizm Otobüs Firması Kahta Petrol Turizm Adıyaman’da kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Kendi imkânları içerisinde var olan ve sektördeki başarı merdivenlerini hızla tırmanan firmanın sloganı “Halka hizmet, hakka hizmettir”. Yolcuların konforlu ve keyifli bir yolculuk geçirmesi için; teknolojiyi kaliteyi, özverili çalışmayı harmanlayıp güler yüzlü çalışanları ile yola çıkıyor. Yolcuların öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak kendini geliştiren firma en iyisini sunma yolunda. Adıyaman, Adana, Ankara, İstanbul, Kayseri, Malatya gibi bir çok ilde şubesi bulunan firmanın otobüs biletilerini bu şehirlerdeki otogarlarda bulunan Kahta Petrol Turizm acentalarından temin edebilir Türkiye’nin her yanına güvenle yolculuk yapabilirsiniz.

Adıyaman Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alır. Tarih boyunca Hitit, Asur, Pers, Komagene Krallığı, Roma ve Bizans gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapan Adıyaman zengin tarihi ve kültürel açıdan oldukça etkileyicidir. 11. yüzyılda ‘da Türk akınlarına uğrayan Adıyaman 1515 yılından Osmanlı topraklarına katılmıştır.1954 yılında il olduktan sonra kendin sürekli geliştiren Adıyaman bugün de sanayisi, tarımı ve ticareti ile kendini geliştirmeye devam etmektedir. Atatürk barajının büyük bir kısmı Adıyaman sınırları içinde bulunmaktadır. Kahta Petrol turizm sadece yolcu taşımakla kalmıyor aynı zamanda Adıyaman ve dünyanın 8. Harikası olan Nemrut Dağının resimlerini otobüslerine giydirerek Adıyaman’ın ve Nemrut dağının tanıtımı yaparak kültür elçisi niteliği taşıyor. UNESCO tarafından da tescillenmiş olan tarihi güzelliği ile Adıyaman doğal güzellikleri ile hayran bıraktırıyor. Yeni kale, Derik kalesi, Gerger kalesi, Perre antik kenti, Karakuş ,Sofraz, Sofras ve Karadağ tümülüsü, Arsameia ve tabii ki Nemrut… Bu tarihi güzellikler yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çekmektedir.

Kahta Petrol Turizm Adıyaman’a olan bu yolculuğunuzda yüzde yüz memnuniyet sözü veriyor. Sevdiklerinize ve tarihe yaptığınız bu yolculukta Kahta Petrol Turizmin otobüs seferlerini, otobüs biletlerini, bilet fiyatlarını otogar.com’dan sorgulayabilir, çağrı merkezimizi arayarak bilgi edinebilir, online işlemle biletinizi temin edebilirsiniz. Güvenliğinizi ve konforunuzu kendine vizyon edinmiş olan Kahta Petrol turizm ve otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.