otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Jet Turizm

Jet Turizm

Jet Turizm Otobüs Firması Jet Turizm 1983 yılında kurulan merkezi Hatay olmak üzere Hatay, Havza, İskenderun, İslahiye, İstanbul, İzmit, Karabük, Kavak, Kayseri, Kemer, Kırıkhan, Kilis, Konya, Kumlu, Kumluca, Kuşadası, Manavgat, Mersin, Merzifon, Niğde, Nurdağı, Ordu, Orhangazi, Osmaniye, Payas, Reyhanlı, Safranbolu, Sakarya, Adana, Afyon, Akbez, Aksaray, Akşehir, Aktepe, Alaçam, Alanya, Altınüzüm, Amasya, Ankara, Antalya, Antalya, Bafra, Bafra, Banaz, Bartın, Bursa, Ceyhan, Çarşamba gibi Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği otobüs seferleriyle ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. Otobüs firmaları içerisinde kampanyalı ve ucuz otobüs bileti fiyatlarıyla sorgulamalarınızda sizlere birçok yere otobüs seferleri sunan firma Güney’den Kuzey’e, Doğu’dan Batı’ya aklınıza gelen birçok güzergâhta sizlere hizmet vermektedir.

Otobüs firmasının kuruluş yeri olan Hatay Türkiye’nin en önemli yerleşim yerlerinden biridir. Bu sebeple tarihi ve kültürü oldukça köklü bir şehirdir. Tarihi yerler olarak dünyanın ilk Katolik Kilisesi olan Saint Pierre Kilisesi bulunmaktadır. St. Simon Stylite Manastırı, Yayladağı Barleam Manastırı ve Keldağı Barleam Manastırı önemli manastırlarıdır. İslam açısından Habib Neccar Cami, Şeyh Ahmet Kuseyri Cami ve Türbesi, Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi, Payas Sokullu Külliyesi ve Ulu Cami görülmeye değer yerlerdendir. Tarihinin yanı sıra doğası ve yemekleriyle de gezilip görülmesi gereken yerlendendir. Turizm açısından önemli bir şehirdir. Ve şehrimizde bulunan Mustafa Kemal Üniversitesi’yle öğrencilerin geliş, gidiş durumlarıyla ulaşımın önemi artmaktadır. Jet Turizm otobüs bileti kampanyalarıyla erken rezervasyon fırsatıyla biletinizi daha ucuza satın alımlarınızda seyahatlerinizde sizlerin her daim yanınızdadır. Müşterilerinin güvenine ve konforuna oldukça titizlik gösteren firma disiplini ve özenle seçilmiş çalışanlarıyla sizlere kaliteli bir hizmet sunmanın peşindedir. Sektörün ilerlemesiyle filosunu ve kendini yenilemeye devam eden otobüslerinde teknolojiyle seyahati buluşturmasıyla, sınırsız ikramlarıyla sizlerin keyifli bir yolculuk yapabilmenizi hedeflemektedir.

Tarihe, öğrenim gördüğünüz kente, şehrine has yemeklerin lezzetine ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için otobüs bileti alırken kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Kent Turizm ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.