otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > İsmail Ayaz

İsmail Ayaz

İsmail Ayaz Otobüs Firması İsmail Ayaz Turizm 1957 yılında Bursa’dan Eskişehir’e yerleşen Ayaz ailesi tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği otobüs seferleriyle ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlayan otobüs firması ve Türkiye’de ulaşım sektöründe kalite standartlarıyla öncülük eden sektörün gelişiminde oldukça büyük katkıları olan bir firmadır. Ucuz otobüs bileti fiyatları, sorgulamalarında birçok yere olan seferleri, teknolojiyle ulaşımı birleştirdiği filosuyla, birçok şehir otogarında bulunan yazıhaneleriyle en seçkin ve en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Online bilet satışıyla da siz değerli müşterine, büyük bir hassasiyetle hizmetlerini sunmaktadır.

Eskişehir kültür turizmi açısından birçok gezilip görülesi yere sahiptir. Yazılıkaya Frig Vadisi, Antik Yazılıkaya Kenti, Bitmemiş Anıt, Bitkisel Motifli Anıt, Anıtsal Frig Kaya Mezarı, Hamamkaya Anıtı, Aslanlı Mabet, Frig Kaleleri, Han Antik Kenti, Seyitgazi Kervansarayı, Develik Han, Selçuklu Hamamı, Sücaattin Hamamı, Menimhane ( Ulupınar ) Çeşmesi, Santabaris Antik Kenti, Fethiye Ören yeri, Midaion / Karahöyük, Pessinus Antik Kenti, Yunus Emre Külliyesi ve Türbesi, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Alâeddin Camii, Seyit Battal Gazi Külliyesi ve Türbesi, Şeyh Sücaeddin-i Veli Külliyesi ve Türbesi geçmişten günümüze gelen yapıtlardan bazılarıdır. Antik döneme, Selçuklu ’ya, Osmangazi’ye, Yunus Emre’ye ev sahipliği yapmış şehrimiz sizlere de kapısını ardına kadar açmıştır. Termal turizm açısından da birçok kaplıcası bulunan kentimiz dinlenmeniz ve şifa bulmanız için sizleri beklemektedir. Ayrıca bünyesinde barındırdığı Anadolu ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi gibi iki büyük üniversitesiyle binlerce öğrenciyi misafir eden şehrimiz her yıl tercihlerle bu sayıyı arttırmaktadır. Savunma sanayii konusunda hava kuvvetlerinin kalbi konumundadır. Ve seyahatlerinizde tadına bakmadan gitmeyin diyebileceğimiz çiğbörek, met helvası ve haşhaşlı çörek lezzetleriyle sizleri büyüleyecektir. Sevdiklerinize hatıra götürmeniz için Lüle Taşı ’ndan yapılmış hediyeliklerden almayı unutmayın. İsmail Ayaz turizm bu güzel yolculuğunuzda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyarak, müşterilerinin güvenliği ve konforu için her türlü imkânı sağlamaktadır.

Otobüs bileti alımında, tarihe, lezzetli tatlara, eğitim şehriniz ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş İsmail Ayaz Turizm ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.