otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > İnan Turizm

İnan Turizm

İnan Turizm Otobüs Firması İnan Turizm 1959 yılında Niğde’de kurulmuş olup Aksaray, Ankara, Bursa, Düzce, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Sakarya, Yalova güzergâhlarında hizmet vermekte olan bir otobüs firmasıdır. Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği otobüs seferleriyle ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. Erken rezervasyon ile kampanyalı biletlerden yararlanmak için Türkiye’nin birçok otogarında hizmet veren yazıhaneleri ve online otobüs bileti satış sistemi üzerinden biletlerinizi temin edebilir, sorunsuz bir yolculuğa ilk adımı atabilirsiniz.

İnan Turizm yarım asırlıktan fazla geçmişiyle her gün kendini geliştirerek filosunu genişleterek hizmete devam etmektedir. Kuruluşunda yerel bir firma olan otobüs firması bugün Türkiye’nin birçok yerinde isminden söz ettirir hale gelmiştir. Niğde merkezli firma Türkiye’nin birçok yerinden Niğde’ye taşımacılık yapmaktadır. Güler yüzlü servis ekibi, kaliteli ve güvenli İnan Turizm ayrıcalığı, teknolojiyle iç içe olan filosu, rahat ve konforlu koltukları ile sizlere hizmet vermektedir. Geçmişte Selçuklulara da ev sahipliği yapmış Niğde tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengindir. Bunun yanında sağlık turizmi ve doğasıyla da ön plana çıkan bir ilimizdir. İnanç Turizmi açısından önemli bir yere sahip olan Niğde’de Gümüşler Örenyeri ve Manastırını ve Manastır’daki Gülümseyen Meryem freskini, Selçuklulardan kalma Alâeddin Camii ve Taçlı Kadın Başını ziyaret etmenizi öneririz. Elması, patatesi ve gazozu meşhur olan ilimizde bu lezzetleri yerinde tatmalısınız. Çiftehan kaplıcaları, Narlı göl termal turizm merkezi ve Kemerhisar içmelerinde doğal yolla sağlığınıza kavuşabilir kendinizi ödüllendireceğiniz küçük bir termal tatil yapabilirsiniz. Ayrıca Niğde Üniversitesi ile 14 binin üzerinde öğrenciye ev sahipliği yapan kentimizde ulaşımın önemi artmaktadır. Bir yanda tarihini ve kültürünü korurken diğer yandan gelişmeye ve modernleşmeye devam eden Niğde’ye yapacağınız yolculuklarınızda İnan Turizmi tercih ederek keyif alacağınız bir yolculuğa adım atabilirsiniz.

Termal bir tatil yapıp yorgunluğunuzu atacağınız aynı zamanda sağlığınıza kavuşacağınız kaplıcalara, öğrenim gördüğünüz kente, şehrine has lezzetlere ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için otobüs bileti alırken kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş İnan Turizm ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.