otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Hatay Birlik Turizm

Hatay Birlik Turizm

Hatay Birlik Turizm 2005 yılında Hatay ilinde kurulmuş otobüs firmasıdır. Müşterilerinden aldığı güç ile giderek büyüyen firma, Türkiye’nin birçok iline seferler yapar hale gelmiştir. Son model lüks araçlarında koltuk arkası ekranlarında film, müzik, oyun ve maç izleyebilirsiniz ayrıca araç içi ikramları ve güleryüzlü personelleri ile müşterilerinin çok tercih ettiği firma haline gelmiştir. Kendini yenileyen araç filosu ile yine yolcularının güvenliğini düşünerek aktif fren sistemi ile daha iyi yol tutuşu sağlayan otobüsleri bulunmkatadır. İstanbul Akhisar Bursa Eskişehir Ankara Aydın Gebze Balıkesir Gemlik İstanbul gibi bir çok şehire sefer düzenleyen firma Türkiye'nin bir numarası olmak için emin adımlarla ilerliyor.

Hatay, Türkiye'nin en kalabalık on üçüncü şehridir. Hatay'ın doğusunda ve güneyinde Suriye, batısında Akdeniz, kuzeybatısında Adana, kuzeyinde Osmaniye ve kuzeydoğusunda Gaziantep bulunur. Hatay Türkiye'nin en önemli eski yerleşim yeridir. Yapılan arkeolojik araştırmalarda milattan önce 100.000 ile 40.000 yılları arasına tarihlenen bulgulara ulaşılmıştır. MÖ 300 yılında Antakya kurulmuş ve kent hızla gelişmiştir. Akdeniz'deki önemli bir liman şehri olan İskenderun ve merkez ilçesi Antakya, ilin en büyük iki yerleşim yeridir ve en önemli geçim kaynağı portakal ve turunçgil tarlalarıdır. Hatay Birlik Turizmin otobüs bileti, otobüs seferlerini ve saatlerini öğrenmek için otogar.com'dan sorgulayabilir veya çağrı merkezlerimizden online bilet temin edebilirsiniz.

Üstün kalite standartları içinde keyifli, konforlu ve kaliteli yolculuk için kendine beklentilerini vizyon edinmiş Hatay Birlik Turizm ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.