otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Has Turizm

Has Turizm

Has Turizm Otobüs Firması Has Turizm 1950’li yıllarda Hatay’dan Adana ve Mersin güzergâhlarına düzenlediği otobüs seferleriyle başlayan yolculuğuna şuanda ilklere imza atan bir “Dünya Firması” olarak devam ediyor. Güney’de Yemen'den, Kuzey’de Sibirya’ya kadar uzanan çok geniş bir coğrafyaya yayılan hizmet ağıyla durmadan ilerleyen Has Turizm yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın birçok yerinde hizmetleriyle kendinden söz ettirmektedir. Kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlayan otobüs firması, Türkiye’de ve dünyada ulaşım sektöründe kalite standartlarıyla öncülük eden sektörün gelişiminde oldukça büyük katkıları olan bir firmadır. Ucuz otobüs bileti fiyatları, bilet sorgulamalarınızda birçok yere olan seferleri, teknolojiyle ulaşımı birleştirdiği filosuyla, birçok şehir otogarında bulunan yazıhaneleriyle en seçkin ve en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Online bilet satışıyla da siz değerli müşterine, büyük bir hassasiyetle hizmetlerini sunmaktadır.

Ülkemizde TBMM’den aldığı Üstün Hizmet Ödülü’nün yanı sıra Rusya'da sektörün lideri seçilerek Zolotaya Kolesnitsa (Altın At Arabası) ödülüne layık görülmüş. Has Turizm dünyada bir ilki başararak 1977’de Suriye’den, dönemin Demirperde ülkelerinden Romanya’ya, İstanbul bağlantılı otobüs seferlerine başladı. Dünya taşımacılık tarihinde bir ilki daha gerçekleştirerek 1985’te Mısır seferlerine başladı. 1986 yılından itibaren Türkiye'deki Hac Organizasyonlarında da yer almaya başladı. Has Turizm bugüne dek milyonlarca dünya hacısının kutsal topraklara taşımıştır ve hala taşımaya devam etmektedir. Türkiye’de zor zamanlarda zor şartlar altında kurulmuş firma şuanda dünya çapında kendini ve ülkemizi tanıtmış, hizmetleriyle ödüllere layık görülmüş olsa dahi, gelişmekten bir adım daha ileri gitmekten vazgeçmeyerek bugün de gelişen ve modernleşen sektöre öncülük etmekte filosunu en modern ve rahat şekilde dizayn etmekte, özenle seçilmiş kadrosuyla sorunsuz hizmeti amaçlamaktadır. Ülkesine verdiği hizmetler yadsınamaz. Aynı zamanda diğer ülkelere de verdiği hizmetleriyle gurur kaynağı olmuştur. Otobüslerindeki geniş koltuk aralıkları, uzun yolculuklar için düşünülerek dizayn edilmiş konforlu koltukları, film ve TV izletip, oyun oynayabileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz koltuk arkası geniş ekranları ile size huzurlu bir yolculuk vadetmektedir.

Otobüs bileti alımında, kutsal topraklara yapacağınız ziyaretlerde, güzel bir tatile, ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Has Turizm ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.