otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Has Bulgaristan

Has Bulgaristan

Has Bulgaristan İsmail KARA ve Mehmet Selim KARA tarafından 2004 yılında kurulmuş olup 3 kıtada faaliyet gösteren otobüs firmasıdır. Son model araçları ile güvenli ve konforlu yolculuk sağlamakta olan firma küçük yaşta çocuklar için indirim yapmakta ve araç kiralamak isteyenler içinde imkan sağlamaktadır. İstanbul ve Sofia'ya seferleri olan firma kendinden emin adımlarla işlerine devam etmektedirler.

Bulgaristan'ın başkenti ve en büyük şehridir. Sofya Vadisi'nin büyük bir alanını kapsayan şehrin kuzeyinde Sıra Dağlar doğusunda ve güneydoğusunda Sredna Gora, güneyinde ve güneybatısında Vitoşa dağı, batısında ise Lülin, Viskâr ve Çepın dağları bulunur. Şehir, İskar Nehrinin ve soldaki kollarının şeritleri üzerine kuruludur. Sofya'nın tarihi 7.yüzyıllarda ki çağlara kadar uzanmaktadır. Kurtuluş Savaşı'ndan sonraki yıllarda, Sofya'nın en meşhur yapılarından bazıları olan Meclis Binası, 'İvan Vazov' Halk Tiyatrosu, Merkez Kaplıcası, Bilimler Akademisi, Sofya Sv. Kliment Ohridski Üniversitesi, Millî Kütüphane, Anıt–Mabed Sv. Aleksander Nevski Kilisesi gibi yapılar inşa edilir. Has Bulgaristan Turizm'in otobüs biletleri, otobüs seferlerini ve saatlerini öğrenmek için otogar.com'dan sorgulayabilir veya çağrı merkezlerimizden online otobüs bileti temin edebilirsiniz.

Üstün kalite standartları içinde keyifli, konforlu ve kaliteli yolculuk için kendine beklentilerini vizyon edinmiş Has Bulgaristan Turizm ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.