otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Güney Akdeniz Seyahat

Otogar.com'dan Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti Alabilirsiniz !

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Firması Güney Akdeniz Seyahat 1974 yılında merkezi yılında kurulan Hatay - Adana - Ankara - İstanbul - Alanya - Gazipaşa güzergâhında düzenlediği otobüs seferleriyle ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. Kurulduğunda adı Akdeniz Seyahat olan firma 2002 yılında adının başına Güney kelimesini ekleyerek adını Güney Akdeniz Seyahat olarak yenilemiştir. Otobüs firmaları içerisinde kampanyalı ve ucuz bilet fiyatlarıyla sorgulamalarınızda sizlere otobüs seferleri sunan firma Antalya güzergâhında en çok tercih edilenler arasındadır. Otobüs bileti kampanyalarıyla, erken rezervasyon fırsatıyla biletinizi daha ucuza satın almanız için seyahatlerinizde sizlerin her daim yanınızdadır.

Otobüs firmasının kuruluş yeri olan Antalya yazın ülkemizde en çok yerli ve yabancı turisti ağırlayan şehrimizdir. Neredeyse 365 günün 300 günü güneşli olan Antalya masmavi denizi sımsıcak kumsalları ile bütün yılın yorgunluğunu atmanız için sizlere adeta kucak açmaktadır. Yorgunluğunuzu atmanız için çıktığınız yolda yolculuğunuzda yorulmamak ve keyifli bir yolculuk geçirmek için otobüslerinde teknolojiyle seyahati buluşturan, sınırsız ikramlarıyla misafirperverlikte sınır tanımayan Güney Akdeniz Seyahat’i tercih etmenizi öneririz. Antalya turizm yanında tarihi ve kültürel mirası olan bir şehrimizdir. Hala devam eden arkeolojik çalışmalarda çıkan eski hayatlara tanklık etmek için muhakkak ziyaret etmeniz gereken bir şehirdir. Eşsiz doğasından bahsetmeden geçmek imkânsızdır. Doğal akarsu ve şelaleleri görülmeye değer ve insana doğanın mavisinin yeşile açılan kapısında Antalya sizleri beklemekte. Birçok beldesi tatil köyü ve çoğu beş yıldızlı otelleriyle uluslararası tatil listelerinde ilk üç arasında yer alan bir şehirdir. Ayrıca bünyesinde barındırdığı 4 üniversitesiyle hala gelişmekte olan bir eğitim kentidir. Uluslararası öğrenci yelpazesi bulunan Antalya’ya öğrenciler içinde ulaşım oldukça önemli bir konudur. Otobüs firması sizlere birçok şehirdeki yazıhaneleriyle ve online bilet imkanıyla huzur şehrine seyahatlerinizde eşlik etmek için sizleri beklemekte.

Huzura, yeşile, maviye, denize, kuma, güneşe, unutulmaz ve keyif alacağınız tatile, iş, eğitim ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için otobüs bileti alırken kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Güney Akdeniz Seyahat ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.