otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Esadaş Turizm

Esadaş Turizm

Esadaş Turizm Otobüs Firması Esadaş Turizm 1983 yılında Erzurum’da kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Balıkesir, Burdur, Denizli, Erzincan Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Malatya, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Sivas, Yalova, Yozgat gibi yurtiçi birçok güzergâhta otobüs seferleri vardır. Firma özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. Online otobüs bileti alımlarınızda ve rezervasyonlarınızda kampanyalı ve ucuz bilet fiyatlarıyla sizlere birçok yere otobüs seferleri sunmaktadır. Türkiye’nin birçok otogarında bulunan yazıhaneleri ve online bilet satış sistemi, güler yüzlü, tecrübeli personeli, konforlu araçları ile hizmet kalitesini müşteri memnuniyetiyle sınamakta ve her geçen gün beklentileri karşılayabilmek adına kendi içinde yenilikler yapmaktadır.

Erzurum tarihi oldukça eskiye dayanan, doğası ve yemekleriyle görülesi bir şehirdir. Kış turizmi açısından fazlasıyla rağbet gören Palandöken Kayak Merkezi tatillerinizde tercih etmeniz önemle tavsiye edilen bir yerdir. Ayrıca Erzurum’a yolunuz düşerse Çifte Minareli Medreseyi, Çobandede Köprüsü’nü, Yakutiye Medresesi’ni, Narman Peri Bacalarını, Tortum Gölü ve Şelalesi’ni, Atatürk Müzesi’ni muhakkak ziyaret edip görün. Yöresel oyunlardan olan ve ata sporumuz sayılan Cirit oyununu izlemeyi unutmayın. Ve halk oyunları içerisinde tanınmış bir oyun olan Bar oyununu da Erzurum’da izlemenizi tavsiye ederiz. Su sporları açısından da rağbet gören şehrimizde. İspir ilçesi sınırlarından geçen Çoruh Nehri rafting yapmaya en elverişli akarsulardan birisidir. Derin kanyonları ile ilgi çeken Çoruh, her yıl turistlerin akımına uğrar. 1993 yılında Dünya Rafting Şampiyonası Çoruh Nehrinde yapılmıştır. Muhteşem bir lezzeti olan Çağ kebabını tatmadan dönemeyin. Son olarak kendinize ve sevdiklerinize Oltu Taşından yapılmış hediyelik eşyalar almayı unutmayın. Erzurum’da bulunan Atatürk üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi her yıl binlerce öğrencinin tercihi olmaktadır. Nüfusu her gün artmakta ve gelişmekte olan Erzurum için ulaşım kesinlikle çok önemlidir. Esadaş Turizm Erzurum’a yapacağınız seyahatlerde sizlere eşlik etmek, güzel bir yolculuk vaadiyle sizleri beklemektedir.

Mükemmel bir kış tatiline, öğrenim gördüğünüz kente, eşsiz doğaya, güzel yemekler tatmaya ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için otobüs bileti alırken kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Esadaş Turizm ve www.otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz