otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Erektaş Seyahat

Erektaş Seyahat

Erektaş Seyahat 1987 yılında Erbaa'da Ömer Yaşar BAÇ tarafından kurulmuş otobüs firmasıdır. Son model araçları ile güvenli, konforlu ve kaliteli bir şekilde seyahat edip gideceğiniz yere rahatça ulaşabilirsiniz. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak onları mağdur etmemek için herşeyi düşünen bu firma sürekli kendini geliştirerek müşteri memnuniyetini de maksimuma çıkartıyor. Deneyimli otobüs kaptanları ile yolculuklar sorunsuz hale gelmiştir. Amasya, Ankara, İstanbul, Samsun, Sivas ve Tokat ta şubesi bulunan otobüs firması Türkiye'nin bir numarası olmak için kendinden emin adımlarla ilerliyor.

Erbaa, Tokat ilinin bir ilçesidir. Erbaa kelimesi, Arapça olup "dört" anlamına gelmektedir. Osmanlı İmparatorluğu kayıtlarında ise 18. yüzyılın başlarından itibaren Erbaa adının kullanıldığı görülmektedir. Bir ara bu kelime "Nevahi-i Erbaa" şeklinde kullanılmıştır. Erbaa'nın zengin bir bitki örtüsü vardır. Narenciye harici tüm ürünler yetiştirilebilmektedir. Çilek, ceviz, erik, fındık, vişne, kiraz, kayısı, nar, üzüm gibi. İlçede güreş ata sporuna ilgi oldukça kuvvetlidir. Sümerler döneminden bu yana yerleşim yeri olarak kullanılan Erbaa'nın Horoztepe, Şahin tepesi, Düden gölü, Kilise suyu, Silahtar Ömer Paşa Camisi gibi bir çok gezilecek yeri bulunmaktadır. Erektaş Seyahat'in otobüs bileti, otobüs seferlerini ve saatlerini öğrenmek için otogar.com'dan sorgulayabilir veya çağrı merkezlerimizden online bilet temin edebilirsiniz.

Üstün kalite standartları içinde keyifli, konforlu ve kaliteli yolculuk için kendine beklentilerini vizyon edinmiş Erektaş Seyahat ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.