otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > CSR Seyahat

CSR Seyahat

CSR Seyahat Hatay'da kurulan CSR Seyahat kalite ve yeniliğin öncesü olmayı kendine ilke edinmiştir. Yolcularına sunduğu yüksek kaliteli hizmeti, gün geçtikçe ve teknoloji ilerledikçe daha da iyileştirmeyi ilke edinmiştir. Gerek otobüs seferleri, gerek otobüs saatleri en iyi şekilde düzenlenmeye çalışmaktadır. CSR Seyahat'ın parolası "Hizmet, Kalite, Güven" dir. Antalya, İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Afyon, ESkişehir, Yalova, Uşak, Sakarya, Osmaniye, Muğla, Konya, Karabük, İzmit, İzmir, Denizli, Düzce, Ereğli, Ceyhan, Erzin, Alanya, Akşehir, Safranbolu, Reyhanlı, Manavgat, İskenderun, İnegöl, Ilgın ve Hatay gibi Türkiye'nin birçok il otogarında bulunan acentalardan, otobüs bileti temin etmeniz mümkündür.

Hatay Türkiye'nin en kalabalık on üçüncü ili. Hatay ülkenin en önemli eski yerleşim yerlerinden biridir. Yapılan araştırmalara göre .M.Ö 100.000 ve 40.000 yılları arasında tarihlenen kalıntılara ulaşılmıştır. .M.Ö 300 yılında Antakya kurulmuş ve şehir hızla gelişmiştir. M.Ö. 64 yılında şehir Roma İmparatorluğuna katılmış ve İmparatorluğunda Suriye eyaletinin başkenti olmuştur. Daha sonra islam ordusu tarafından fethedilmiştir. 969 yılında Bizans İmparatorluğunun topraklarına dahil oldu. 11-12. haçlı seferlerinde şehrin önemli rolü vardı. Antakya Memlük Devleti tarafından Haçlıların elinden alınmıştır. 1516 lı yıllarda ise Yavuz Sultan Selim tarafından bu topraklar fethedilmiştir. Osmanlının Hatayda ki hakimiyeti 1918 yılına kadar sürmüştür. Hatay 23 Temmuz 1939 tarihinde Türkiye Cumhuriyetine iltihak kararı almış ve Hatay adıyla bir vilayet olarak Türkiye de kalmıştır.

Bu zengin kültüre sahip olan Hatayı yakından görmek, zengin tarihini ve kültürel etkinliklerini yakından görmek için CSR seyahatin otobüs biletlerini otogar.com'dan sorgulayabilir, çağrı merkezimizi arayabilir ya da online işlemle biletinizi kendiniz de alabilirsiniz. Seyahatlerinizde CSR Seyahati ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...