otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Çayırağası Turizm

Çayırağası Turizm

Çayırağası Turizm Otobüs Firması Çayırağası Turizm 1944 yılında Gaziantep’te kurulmuş, Türkiye’nin ilk karayolu taşımacılığını yapan otobüs firmalardandır. Kurulduğu günden itibaren kavuşmak kadar kavuşturmakta güzeldir sloganı ile yollarda olan firma yolculuğunuz için konforu ve kaliteyi teknoloji ile harmanlayarak size keyifli bir yolculuk imkânı tanıyor. Kaliteli, güler yüzlü çalışanları ve ikramları ile akıllarda kalan Çayırağası turizm yolcuların tercihlerinin ilk sırasında yer alıyor. Adana, Ankara, İzmir, İstanbul gibi birçok şehirde şubesi bulunan Çayırağası turizm gidilmeyecek yer kalmayacak diyerek Türkiye’nin birçok şehrine otobüs seferi düzenlemektedir. Kurulduğu günden itibaren daima ileri diyerek sürekli kendini geliştiren firma kusursuz ve kaliteli yolculuk için çalışmaktadır. Gaziantep, Adana, Ankara, İzmir, İstanbul otogarlarında bulunan Çayırağası Turizm acentalarından otobüs biletinizi temin edebilirsiniz.

Gaziantep Türkiye’nin ve Dünyanın hala yaşanılan en eski kenti unvanına sahiptir. Kalkolitik, Paleolitik, Neolitik, Hitit, Mitani, Asur, Pers, Büyük İskender, Selevkoslar, Roma, Bizans, İslam, Türk-İslam, Osmanlı dönemlerini yaşayan Gaziantep bu uygarlıklardan kalan birçok tarihi eseri günümüze kadar getirmeyi başarmıştır. Tarihi açıdan ilgi çekici olduğu kadar sanayisi ve ticari hacmi ile GAP’ın merkezi olan Gaziantep dışarıdan göç alarak nüfusunu canlandırmış ve ekonomisine can katmıştır. Yöresel yemekleri mutlaka tadılması gereken Gaziantep’i tarihi camileri, medreseleri, külliyeleri, hanları, hamamları, kiliseleri, zengin el işçiliği ürünleri oldukça etnik olup yerli yabancı turistler tarafından ilgi çekmiştir.

Tarihe, farklı kültürlere sahip olan Gaziantep’i ziyaretinizde Çayırağası turizmin otobüs seferlerini, otobüs biletlerini, bilet fiyatlarını otogar.com dan sorgulayabilir, çağrı merkezimizi arayarak yada online işlemle biletinizi temin edebilirsiniz. Sevdiklerinize yapılan bu yolculukta Çağırağası Turizm ve otogar.com ’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.