otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Buzlu Turizm

Buzlu Turizm

Buzlu Turizm Eskişehir merkezli otobüs firması Buzlu Turizm 2007 yılından bu güne aralıksız Eskişehir halkının güven ve huzurla seyahatlerini gerçekleştirmesi adına istikrarlı bir şekilde var olmuştur. Tamamı kendi öz sermayesi ile sahibi olduğu 40 adet otobüsü ile yönetim ve kalitenin korunması adına sahip olduğu ciddi avantajı iyi değerlendirmiştir. Bini aşkın çalışan ve üçyüze yakın otobüs bileti satış noktası ile onlarca şehire hizmet veren firma İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir ve Antalya gibi Türkiye'nin büyük şehirlerine hergün düzenli olarak karşılıklı otobüs seferi gerçekleştirmektedir. Toplamda 96 -/+ durak noktasına hergün ulaşım imkanı sunan şirket verdiği kaliteli hizmeti personel kalitesinden geldiğini ve tabii bununla birlikte periyodik aralıklarla yapılmış titiz araç bakım, personel bakım gibi ve eğitim çalışmaları ile sağlamlaştırmaktadır.

Türkiye'nin en kalabalık 25. şehri olan Eskişehir 1993 yılında çıkarılmış kanun ile Büyükşehir Belediyesi olmuştur. Met ve Nuga Helvası, Haşhaşlı çörek, Kalabak suyu, çibörek ve lületaşı şehirin ünlü olduğu lezzetlerdir. Eskişehir 2013 yılında Türk Dünyası Kültür Başkenti ve UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Başkentliği unvanlarını almıştır. Üniversite kenti olması nedeniyle sosyal aktivite yönünden oldukça zengindir. Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Eskişehir Odunpazarı Evleri, Kent Park'ta bulunan plaj ve olimpik yüzme havuzu, Bilim Sanat ve Kültür Parkı, Eskişehir Bilim Deney Merkezi, Eskişehir Hayvanat Bahçesi ve Su Altı Dünyası gezilip görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir.

Eskişehir'e yapacağınız keyifli yolculuklarda konfor ve kalitesi ile beklentilerinizi karşılayacak Buzlu Turizm'in otobüs biletini https://www.otogar.com'dan sorgulama yapabilir ve dilediğiniz seferi seçerek online olarak biletinizi alabilirsiniz. Buzlu Turizm ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.

Buzlu Turizm Telefon Numarası

0222 217 45 02 - Genel Merkez