otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Best Van Turizm

Best Van Turizm

Best Van Turizm Otobüs Firması Best Van Turizm 1986 yılında kurulmuştur. Merkezi Van olan şirket, Van kalkışlı Türkiye’nin birçok yerine ve son yıllarda özellikle Gürcistan, Irak ve İran’ın belirli bölgelerine düzenlediği otobüs seferleri, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin sevdiklerinize güven içinde ulaşımınızı ilke olarak benimsemiştir. Van, bölgesinin en büyük ve en kalabalık şehridir. Bu kalabalık şehir için tabi ki ulaşım ciddi bir önem arz etmektedir. Van’ın Merkez İlçesi Akköprü Mahallesinde kurulu olan Van Otogarı, otobüs firmaları çeşitliliği ile şehrin ulaşım ihtiyacını karşılama konusunda kendisine yeter bir durumdadır. Zaman zaman sayısında değişiklik göstermekle birlikte Van Otogarında 10 otobüs firması bulunmaktadır. Bu firmalar ile direkt veya aktarmalı seferler ile Van’dan İstanbul, Ankara, Antalya, Adana ve İzmir gibi Türkiye’nin metropol illerine otobüs bileti bulma konusunda sıkıntı yaşanmamaktadır.

Van’ın tarihinin M.Ö. 7000’li yıllara dayanması onu tarihi turizm şehri kılmaktadır. Van geçmişte Urartu devletinin başkenti idi. Van kalesi bizlere tüm ihtişamıyla, Urartuların selamıyla bizi karşılamaktadır. Tarihi miraslarına baktığımızda Mimar Sinan’ın Hüsrevpaşa Külliyesi, ona yakın kilisesi dikkat çekmektedir. Türkiye’nin en büyük kapalı havzası Van gölü kıyısındaki topraklar oldukça verimlidir. Bir gözü mavi diğer gözü sarı renkte, tüyleri beyaz ve insanlarla arası oldukça iyi olan bir kedi türüne de ismini vermiştir. Van kedisi artık dünya çapında tanınan bir türdür ve ilimizde türün devamlılığı ve korunması için çalışmalar devam etmektedir. Sıcak bir iklime sahiptir. Şehrin tüm güzelliklerini görmeyi istemez misiniz? Hem yerli hem yabancı turistin ziyaret etmek isteyeceği Van Şehrine ulaşımın kolaylığını ve keyfini Best Van Turizm ile tatmanız için firma, Otogar.com aracılığı ile sizleri, şehrin tarihine ve kültürüne seyahat ettirmektir. Firma siz değerli müşterilerine geniş ve rahat koltukları, TV izleme olanağı, güler yüzlü personeli ile keyif alacağınız bir yolculuk vadetmektedir. Yeni ve Lüks araç filosu ile seyahatlerinde müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine önem vermektedir.

Tarihe ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Best Van Turizm ve Otogar.com‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Best Van Turizm Telefon Numarası

0432 215 56 56 - Genel Merkez