otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Ben Turizm

Ben Turizm

Ben Turizm Otobüs Firması Ben Turizm Özkeleş ailesi tarafından 1940 yılında temelleri atılmış, 2000 yılında bugünkü adı altında yolcu taşımaya başlamıştır. Merkezi Gaziantep olmak üzere Gaziantep - Adana, Gaziantep - Afyon, Gaziantep - Aksaray, Gaziantep - Ankara, Gaziantep - Antalya, Gaziantep - Aydın, Gaziantep - Bolu, Gaziantep - Bursa, Gaziantep - Denizi, Gaziantep - Eskişehir, Gaziantep - Isparta, Gaziantep - İstanbul, Gaziantep - İzmir, Gaziantep - İzmit, Gaziantep - Konya, Gaziantep - Kütahya, Gaziantep - Mersin, Gaziantep - Muğla, Gaziantep - Osmaniye, Gaziantep - Sakarya, Gaziantep - Uşak güzergâhlarına günlük yirmiyi aşkın seferi bulunmaktadır. Modern filosu üstün kalite standartları ve hizmetiyle müşteri memnuniyetini maksimuma yükseltmek üzere hizmetlerine devam etmektedir. Bir çok şehir otogarında bulunan acenteleri ve online satış sistemiyle otobüs bileti alımlarınızda hizmetinizdedir. Kampanyalarından faydalanarak ucuz otobüs bileti almak için online rezervasyonlarınızı yapabilir veya tıklayarak kredi kartınız veya banka kartınız ile online olarak biletinizi da alabilirsiniz.

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük, Türkiye’nin ise 6. Büyük kenti olup; nüfusu, ekonomik yapısı, turizm potansiyeli ve Büyükşehir statüsü ile bir metropol şehirdir. Gaziantep’e yolunuz düşerse; Arkeoloji Müzesi, Etnografya Müzesi, Gaziantep Kalesi, Yesemek Açık Hava Müzesi, Dülük, Belkıs, Rum Kale, Tilmen Höyük, Ömeriye Camii, Boyacı Camii, Şeyh Fethullah Camii ve Külliyesi, Kurtuluş Camii, Eyüpoğlu Camii, Ahmet Çelebi Camii, Tekke (Tekke Mevlevihane) Camii, Yuşa Peygamber ve Pirsefa Hazretleri Türbesi, Dülükbaba Türbesi, Hacı Baba Türbesi, Ökkeşiye Hazretleri Türbesi, Şeyh Fethullah Türbesi, İhsan Bey, Pişirici, İmam-ı Gazali ve Kozluca Kestelleri Hüseyin Paşa Bedesteni, Kemikli Bedesten ve Zincirli bedesteni gezip görmeniz gereken yerdendir. Ayrıca Gaziantep’te biri devlet olmak üzere 4 üniversite bulunmaktadır. Gaziantep Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Sanko Üniversitesi, Zirve Üniversitesi her yıl binlerce öğrenciye kapılarını açmaktadır. Kültür turizmi ve eğitim açısından oldukça önemli olan kentimize ulaşım hizmetini vermekte olan Ben Turizm seyahatlerinizde size eşlik etmekten keyif duyacaktır.

Gaziantep’te bulunan birbirinden değerli kültürel miraslarımızı görmek, sevdiklerinizle kucaklaşmak için ve eğitim amaçlı seyahatlerinizde Ben Turizm ve Otogar.com‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz keyifli yolculuklar dileriz.

Ben Turizm Telefon Numarası

444 11 27 - Genel Merkez

)