otobüs bileti

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Batı Antalya Seyahat

Batı Antalya Seyahat

Batı Antalya Seyahat Otobüs Firması Batı Antalya Seyahat 1970'li yıllarında Antalyada kurulmuş firmadır. Müşteri memnuniyetini maksimuma çıkartmak için yıllarca uğraşmış olan bu ulaşım sektörü Türkiyede bir numara olmayı hedefliyen firmadır. Antalya, Fethiye, Kalkan, Kaş ve Muğla seydikemerde şubesi bulunan otogarlardan ya da Batı Antalya Seyahatı acentalarından otobüs biletinizi temin edebilir rahat ve konforlu şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Antalya ili Türkiyenin güneybatısında olup yazın oldukça sıcak olan şehirlerden biridir. Milattan öncesine uzanan bir geçmişi bulunmaktadır ve eskiden Attalia adıyla anılmaktaydı. Antalya ovası tarıma oldukça uygun bulunmaktadır. En kalabalık beşinci şehir olan Antalya'nın gelişmiş mutfağı meşhur yemekleri ve tarihi yerleriyle mutlaka gidilmesi gereken şehirlerimizdendir. Ayrıca oldukça ilgi gören Küçükdipsiz mağarası, Sepadere Kanyonu, Antalya Soba Müzesi, Magydos Antik kenti gibi birçok gezilecek yeri bulunmakla birlikte konserleriylede meşhurdur. Batı Antalya Seyahat'in otobüs biletlerini ve otobüs seferlerini otobüs firmalarında veya otogar.com un çağrı merkezlerinden öğrenebilirsiniz.

Konforlu ve üstün kalite standartlarını kendine vizyon edinmiş Batı Antalya Seyahat ve otogar.comu tercih ettiğiniz için teşekür eder iyi yolculuklar dileriz.