otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Batı Antalya Seyahat

Batı Antalya Seyahat

Batı Antalya Seyahat Otobüs Firması Batı Antalya Seyahat 1970'li yılların başlarında Antalyada kurulmuş otobüs firmasıdır. Müşteri memnuniyetini maksimuma çıkartmak için yıllarca çaba sarfetmiş olan firma alanında ve bölgesinde kalitesiyle adından söz ettirmek için çalışmaktadır. Antalya, Fethiye, Kalkan, Kaş ve Muğla Seydikemerde şubesi bulunan otogarlardan ya da Batı Antalya Seyahatı acentalarından otobüs biletinizi temin edebilir rahat ve konforlu şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Antalya ili Türkiyenin güneybatısında olup yazın oldukça sıcak olan şehirlerden biridir. Milattan öncesine uzanan bir geçmişi bulunmaktadır ve eskiden Attalia adıyla anılmaktaydı. Antalya ovası tarıma oldukça uygun bulunmaktadır. En kalabalık beşinci şehir olan Antalya'nın gelişmiş mutfağı meşhur yemekleri ve tarihi yerleriyle mutlaka gidilmesi gereken şehirlerimizdendir. Ayrıca oldukça ilgi gören Küçükdipsiz mağarası, Sepadere Kanyonu, Antalya Soba Müzesi, Magydos Antik kenti gibi birçok gezilecek yeri bulunmakla birlikte konserleriylede meşhurdur. Batı Antalya Seyahat'in otobüs biletlerini ve otobüs seferlerini otobüs firmalarında veya otogar.com un çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz. Dilerseniz online olarak buradan tıklayarak sorgulayabilirsiniz.

Konforlu ve üstün kalite standartlarını kendine vizyon edinmiş Batı Antalya Seyahat ve OTOGAR.COM'u tercih ettiğiniz için teşekür eder iyi yolculuklar dileriz.

Batı Antalya Seyahat Telefon Numarası

0242 331 40 81 - Genel Merkez