otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm 1973 yılında merkezi Bursa olmak üzere kurulan Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği otobüs seferleriyle ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlayan otobüs firması ve Türkiye’de ulaşım sektöründe kalite standartlarıyla öncülük eden sektörün gelişiminde oldukça büyük katkıları olan bir firmadır. Uygun otobüs bileti fiyatları, sorgulamalarında birçok yere olan seferleri, teknolojiyle ulaşımı birleştirdiği filosuyla, birçok şehir otogarında bulunan acenteleri seçkin ve en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Online bilet satışıyla da siz değerli müşterine, büyük bir hassasiyetle hizmetlerini sunmaktadır.

Balıkesir deyince akla ilk gelen küçük şirin tatil beldeleri, tertemiz havası, termal kaynakları, tertemiz artezyen suları, pırıl pırıl denizi ve tabii zeytini, zeytinyağı. Yaz turizminde yerli turistin en çok tercih ettiği yerlerden olan Akçay, Altınoluk, Güre, Ayvalık, Burhaniye, Bandırma, Erdek, Gönen, Marmara her yaz milyonlarca tatilciyi ağırlamaktadır. Tatil amaçlı giden çoğu insan buralarda bir yazlık satın almakta hem yatırım hem de tatilini gerçekleştirmektedir. Tertemiz havasıyla, eşsiz doğası ve mesire alanlarıyla ün salmış kaz dağları (İda dağları) görülmeye değerdir. Yolunuz düşerse zeytinini ve hakiki sızma zeytinyağını tatmadan geçmeyin. Ve şehrimizde bulunan Balıkesir Üniversitesi her yıl binlerce öğrenciye kapılarını açmaktadır. Balıkesir Uludağ Turizm bu güzel yolculuğunuzda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyarak, müşterilerinin güvenliği ve konforu için her türlü imkânı sağlamaktadır. Tatil planınızı yaptıktan sonra ve okulunuz açılmadan önce kampanyalı biletlerden yararlanmak için rezervasyonunuzu yaptırın yada online olarak biletinizi hemen alın. Sonu mutlulukta taçlanacak bir yolculuk yapacağınızı daha yolculuktan itibaren tatilinizden keyif almaya başlayacağınızı firmaya olan güvenimizle sizlere belirtmek isteriz.

Otobüs bileti alımında, güzel bir tatile, eğitim şehriniz ve sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Balıkesir Uludağ Turizm ve https://www.otogar.com‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Balıkesir Uludağ Turizm Telefon Numarası

0850 202 22 22 - Genel Merkez