otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Antalya Toros Turizm

Antalya Toros Turizm

Antalya Toros Turizm Antalya'da kurulmuş olan firma kurulduğu günden itibaren yüksek kalite anlayışı prensibi ile yolcularına hizmet vermektedir. Misyon ve vizyon prensipleri kapsamında gelişerek büyümeye devam etmeyi hedefleyen firma, güler yüzlü çalışanları ile yolcu memnuniyetini her zaman üste tutup, sorunlara hemen çözüm bulmayı ve Türkiye'de kalitesiyle ön planda kalıcı olmayı hedeflemektedir. İstanbul ve Antalya da şubesi bulunan firma bir çok şehire de karşılıklı seferler düzenlemektedir. Firma, şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası turistik geziler düzenlemekte ve araç kiralama da yapmaktadır.

Antalya Türkiye'nin en kalabalık beşinci şehridir. Antalya ilinin kapsadığı bölge tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır ve Türkiye'de en çok antik kent bulunan ildir. Anadolu'da insana ait bilinen en eski yerleşim alanlarından bir tanesi Antalya kent merkezinden yaklaşık 30 km kuzeybatıda Korkuteli yolu üzerinde Toros Dağlarının Akdeniz'e bakan yamaçlarında bulunan Karain Mağarası'dır. Kaleiçi, Antalya Müzesi, Termessos Kaplıcaları, Perge Antik Kenti, Düden Şelaleleri, Kaputaş Plajı, Antalya Marina gibi gezilecek bir çok yeri bulunmaktadır. Tarhana Çorbası, Kekikli çorba, Yarpızlı Çorba, Domates Cilvesi, Pelize, Kıvrım, Borana, Su Böğreği gibi leziz yemekleride bulunmaktadır. Antalya Toros Turizm'in otobüs bileti, otobüs seferlerini ve saatlerini öğrenmek için otogar.com'dan sorgulayabilir veya çağrı merkezlerimizden online bilet temin edebilirsiniz.

Üstün kalite standartları içinde keyifli, konforlu ve kaliteli yolculuk için kendine beklentilerini vizyon edinmiş Antalya Toros Turizm ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.

Antalya Toros Turizm Telefon Numarası

0242 332 23 07 - Genel Merkez