otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Anadolu Ulaşım Turizm

Anadolu Ulaşım Turizm

Anadolu Ulaşım Otobüs Firması Anadolu Ulaşım Turizm 2003 yılında kurulmuş firma Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği otobüs seferleri, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. Ankara, Adana, Bursa, İzmir, Balıkesir, Kırıkkale, Uşak, Afyon, Kırklareli şehirlerine karşılıklı seferleri bulunan firman kalite standartlarıyla sektörün öncü firmalarındandır. İzmir-Ankara güzergâhında otobüs bileti konusunda en çok tercih edilen otobüs firmalarından biridir.

Ulaşım sektöründe otobüs firmalara ilkleri getiren firmaların başındadır. Ucuz otobüs bileti fiyatları, sorgulamalarında akla gelen her yere olan seferleri, teknolojiyle ulaşımı birleştirdiği filosuyla ilkler ve enler arasındadır. İlklerin öncüsü olan firma otobüslere koltuk arkası ilk ekran uygulamasını getiren firmadır. Rahat bir yolculuk için ikiz koltuk uygulamasınındı ilki olan firma tek başınıza geniş ve ferah bir yolculuk yapabilmeniz için sizlere iki koltuğu birleştirme imkânını sunuyor. Bunu yaparken ikinci koltuk için %50 indirim uygulamaktadır. Konforu satın alırken üstüne birde indirim ekleniyor diyebiliriz. İş, eğitim, turizm gibi seyahatlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Anadolu Ulaşım Turizm erken rezervasyon fırsatları, kampanyalı biletleri ve Türkiye’nin birçok otogarındaki yazıhaneleriyle sizlerin hizmetindedir. Firmanın kuruluş yeri olan Uşak Ege Bölgesi’nde yer almaktadır, konumu itibari ile ege ve iç Anadolu arasındaki sınırdadır. Kurulduğu şehrin geçiş konumu gibi firmada her yöne uzanan seferleriyle dikkat çekmektedir. Anadolu Ulaşım Turizmle Ege’den-Marmara’ya İç Anadolu’dan-Güney Doğu’ya keyifli seyahatlerinizle yaz turizmin, kış turizminin, İzmir’de denizin Bursa’da kayağın keyfini çıkarın. Misafirperverlik konusunda gerçekten Anadolu insanını aratmamaktadır. Türkiye’nin ilk kez Türk kahvesi hizmetini yolcularına sunan firma ikramları konusunda oldukça özverili ve titizdir. Yolculuğunuz esnasında başlayan Türk misafirperverliğinin ulaştığınız şehirdeki devamıyla hafızanıza kazınacak hatıralar biriktirin. Müşterilerinin memnuniyetine kendine görev edinmiş çalışanlarıyla olağan üstü titizlik ve özenle çalışmalarına devam eden firma her zaman sektörü daha iyiye taşımak için çalışmalarda sektöre öncülük edecektir.

Otobüs bileti alımında, sevdiklerinize yapılan modern, konforlu, güvenli ve kaliteli bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Anadolu Ulaşım Turizm ve Otogar.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Anadolu Ulaşım Turizm Telefon Numarası

0850 333 35 64 - Genel Merkez