otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Amasya İtimat Turizm

Amasya İtimat Turizm

Amasya İtimat Turizm 1986 yılında sektöre giren otobüs firmasının öncülüğü her zaman yolcuları olmuştur. Yılların verdiği tecrübe ile firma müşterilerinin rahat, konforlu, kaliteli güven içinde yolculuk etmeleri için son model lüks araç filosu ile hizmet vermektedir. Her geçen yıl kendini yenileyen firma güler yüzlü personelleri ve prensipli çalışmaları ile yolcuların kalbine taht kurmayı başarmıştır. Amasya, Ankara, Çorum, İstanbul, İzmir ve Tokatta şubesi bulunan Amasya İtimat Turizm Türkiye'nin bir numarası olmayı hedeflemektedir bu yüzden de dilek ve önerileri dikkate alıp internet üzerinden güzel dileklerini ileten müşterilerine teşekkür etmeyi de asla unutmaz.

Taşova, Amasya ili'nin 4. büyük ilçesidir. Taşova İlçesi, Türkiye'nin Orta Karadeniz Bölümünde yer almaktadır. Yüzeyi, ormanlarla kaplı dağlık olanlardan, bu dağlar arasındaki derin vadilerden ve yer yer ovalardan ibarettir. Taşova, tarihte birçok devletin hakimiyeti altına girmiştir. İlçede yapılan kazılarda arkeolojik buluntulara rastlanmıştır. Taşova'da egemenlik kuran ilk devlet m.ö.1650 yılında Hititlerdir. Borboy yaylası, Esençay Göleti, Baraklı Şelalesi, Akınoğlu Şelalesi gibi yerleride bulunmaktadır. Çatal Çorba, Bakla Dolması, Sulu Köfte, Kabak Kabuklu Pilav, Yarma Çorbası, Etli Bamya, Cilbir gibi meşhur yemekleride bulunmaktadır. Amasya İtimat Turizm'in otobüs bileti, otobüs seferlerini ve saatlerini öğrenmek için otogar.com'dan sorgulama yapabilir veya çağrı merkezimizden online bilet temin edebilirsiniz.

Üstün kalite standartları içinde keyifli, konforlü ve kaliteli yolculuk için kendine beklentilerini vizyon edinmiş Amasya İtimat Turizm ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.

Amasya İtimat Turizm Telefon Numarası

0358 312 12 21 - Genel Merkez