otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Ali Osman Ulusoy

Ali Osman Ulusoy

Ali Osman Ulusoy Ali Osman Ulusoy Turizm 1973 yılında Ulusoy gruptan bağımsız kurulmuş otobüs firması. "Her şey zamanında" ilkesi ile yolcularına kusursuz, kaliteli ve güvenli yolculuk imkanı sağlayan firma filosunda bulunan 50'den fazla aracı ile yolcularına en iyi hizmet için çalışmaktadır. Güler yüzlü personelleri, 2+1 son model lüks araçları ile sıkıcı yolculukları en güzel hale getirmektedir. Türkiye'ninn bir numarası olmayı hedefleyen firma Ankara, Antalya, Bursa, Balıkesir, Düzce, Denizli, İstanbul, Sİnop, Giresun, Rize, Uşak, Samsun, Niğde, Kastamonu ve Çorum gibi bir çok şehire yolcu taşımaktadır.

Trabzon Türkiye'nin en kalabalık yirmi dokuzuncu şehiridir. Karadeniz sahili ile Zigana Dağları arasında yer almakta olan Trabzon, günümüzde Karadeniz Bölgesi'nin Samsun 'dan sonra ikinci büyük kentidir. Trabzon iki il ile birliktede "şehzadeler şehri" olarak anılır.Bölgede çeşitli dönemlerde yapılan arkeolojik kazı ve yüzey taramalarında Yontma Taş izlerine rastlanmıştır. Trabzon iklimi yazın sıcak kışın ise normal soğukluktadır. Trabzon Ayasofya Müzesi, Trabzon Atatürk Köşkü Müzesi, Akçaabat, Memiş Ağa Konağı, Sekiz Direkli Hamam, Fatih Hamamı, Soğuk Çeşme, Bedesten, Kaya Kiliseleri, Ayasofya müzesi, Kaymaklı Manastırı gibi bir çok tarihi mekanı bulunmaktadır. Hoholli Pide, Karalahana Yığması, Alabalık Tava, Trabzon Ekmeği, Hamsili Pilavı, Isırgani Kaygana, Hamsiköy Sütlacı gibi bir çok zengin çeşitli kültürel yemekleride bulunmaktadır.

Ali Osman Ulusoy Turizm'in otobüs biletleri, otobüs seferlerini ve saatlerini https://www.otogar.com'dan sorgulayabilir veya çağrı merkezlerimizden online otobüs bileti temin edebilirsiniz. Üstün kalite standartları içinde keyifli, konforlu ve kaliteli yolculuk için kendine beklentilerini vizyon edinmiş Ali Osman Ulusoy Turizm ve otogar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.

Ali Osman Ulusoy Turizm Telefon Numarası

0850 532 88 88 - Genel Merkez