otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Ak Turizm

Ak Turizm

Ak Turizm Otobüs Firması Ak Turizm Kahramanmaraş merkezli otobüs firması. Ankara, Bolu, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Sakarya güzergâhlarına düzenlediği günlük otobüs seferleri, özenle belirlenmiş sefer saatlerine dilerseniz online bilet veve otogarlarda bulunan acenteleri sayesinde ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatları, kampanyalı bilet fiyatları ile güveni ve konforu ucuza satın almak için firma hizmetinizdedir. Otobüs firması yolcularının rahatlığına ve güvenine önem verirken, özenle seçilmiş kadrosu ve teknolojiye ayak uyduran filosuyla gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir firmadır.

Eski adıyla Maraş Kurtuluş Savaşında işgale karşı göstermiş olduğu direniş neticesinde İstiklal Madalyası alarak kahramanlığı Karşılığında adı Kahramanmaraş olarak değiştirilmiştir. Maraş’a yolunuz düşer ise Eshab-ı kehf Külliyesini, Ilıca kaplıcalarını, Ekinözü İçmelerini, Ulu Camii, Taş Medreseyi, Katiphanı, tarihi çarşıları, Abdülhamithan Camiini, Döngel mağarasını, Taş Köprüyü ziyaret etmeden dönmeyin. İnsanı cana yakınlığı, babayiğitliği ve misafirperverliğiyle tanınan Kahramanmaraş’ta kendinizi çok özel hissedeceğinizin ve çok güzel ağırlanacağınızın garantisini verebiliriz. Ve tabii ki dünyaya ün salmış Maraş dondurmasını tatmayı unutmayın.Keçi sütünden yayıklarda dövülerek yapılan dondurma eşi benzeri olmayan bir tada sahiptir. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’yle binlerce öğrenciyi ağırlayan şehrimiz için ulaşım oldukça önem arz etmektedir. Maraş’a yolculuklarınızda sizlere eşlik ve hizmet etmekten onur duyacak ve sizlerin mutlu bir yolculuk geçirmeniz için ellerinden geleni yapacağını bildiğimiz Ak Turizm özenle seçilmiş kadrosuyla sizleri beklemektedir.

Eğitim kentinize, şehrin kahramanlığını yakından görmeye, güzel tatillerinize o meşhur dondurmayı yemeğe ve sevdiklerinize yapılan güvenli, modern, kaliteli ve konforlu bir yolculuk için kendine beklentilerinizi vizyon edinmiş Ak Turizm ve Otogar.com‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ak Turizm Telefon Numarası

444 00 46 - Genel Merkez