otobüs bileti

otogar

Otobüs Bileti > Otobüs Firmaları > Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm Otobüs Firması Adıyaman Gülaras Turizm 1995 yılında kurulan bir Türk karayolu seyahat şirketidir. Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği otobüs seferleriyle ve özenle belirlenmiş otobüs saatleriyle, kaliteli ve konforlu araçlarıyla sizlerin ulaşımını sağlamaktadır. 1995‘te Adıyaman’a teknolojiyi ilk getiren firma olmuştur. Adımayaman Gülaras Turizm’in 40’tan fazla olan tüm araçları 2011 Model araçlardır ve sizlere oldukça konforlu seyahat etme fırsatı sunmaktadır. Ankara, Adana, Bursa, İzmir, Balıkesir, Kırıkkale, Uşak, Afyon, Kırıkkale gibi şehirlere her gün düzenli olarak otobüs bileti bulmanız mümkündür. Bölgesinde ulaşım sektöründe kalite standartlarıyla öncülük eden bir firmadır.

Adıyaman bildiğiniz üzere Nemrut Dağı ile meşhur olan bir yerdir. Turizm açısından oldukça zengin olan Adıyaman’da ayrıca; Arsameis Ören Yeri, Yeni Kale, Derik Kalesi, Gerger Kalesi, Perre Antik Kenti, Karakuş Tümülüsü (Kadınlar Anıt Mezarı), Sofraz Tümülüsü, Sofras Tümülüsü, Dikilitaş, Karadağ Tümülüsü, Beştepeler, Malpınarı Kaya Yazıtı, Cendere Köprüsü, Göksu-Kızılin Köprüsü, Altınlı Köprü bulunmaktadır. Cami ve Klise olarak ise; Ulu Camii, Çarşı Camii, Eskisaray Camii, Kab Camii, Yenipınar Camii, St Petrus ve St. Pavlus Klisesi bulunmaktadır. Adıyaman’ın güzelliğine güzellik katan bir sey daha mesire yerleridir. Bunlar; Değirmen Başı, Karadağ Ormanı, Zirayet , Değirmen Çayı (Su Gözü ), Gölbaşı Gölü’dür . Türbeleri ; Abuzer Gaffari Türbesi , Mahmut El-Ensari Türbesi , Şeyh Abdurrahmani Erzincani Türbesi , Zeynel Abidin Türbesi , Hacı Yusuf Türbesi , Sahabe Safvan Bin Muattal Türbesi ; Hacı Abuzer Baba Türbesi bulunmaktadır.

Bu harikalara ulaşmak Adıyaman Gülaras Turizm ve https://www.otogar.com aracılığıyla artık çok kolay! Artık istediğiniz günde istediğiniz saatte gidiş ve dönüş biletlerinizi kendi rahatlığınıza göre ayarlayabilirsiniz. Ve konforlu ve kaliteli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm Telefon Numarası

444 34 02 - Genel Merkez