OTOGAR Mobil Otobüs Bileti Uygulamalarımız
Turgutreis Turizm
Turgtreis Şirketler Gurubunun geçmişi 1985 yılında Serhat Şehrimiz Kars ilinde Kereste Fabrikası ile başlamaktadır. Kurumsal yapılanmaya 1996 yılında Tofaş Kars Yetkili Servisi ve Turgutreis Turizm Seyahat İşletmesi ile başlanılmış, bu gün ise; başta İstanbul Beylükdüzünde Turgutreis Konutları, Kars İlinde Turgutreis Center ve Maxium Mega Alışveriş Merkezi, Turgutreis Turizm Seyahat, Canreis Şirketi’ne bağlı olarak Pepsi Cola Kars Bölge Bayiiliği ve Petrol Ofisi ve Akpet Akaryakıt İstasyonlarını bünyesinde barındırmaktadır.

“Sevgi Yolunuz Açık Olsun” sloganı ile Turizm Seyahat alanında Türkiyenin takdirini toplayan ve Türkiyenin doğusu ile batısını bir birine kavuşturan Turgutreis Turizm seyahat firması teklonojinin ilerlemesi ile müşterilerinin huzur ve güveni için filosundaki yeni araçları ile kendini yenilemektedir.

“Alışverişte Hesap Devri Başladı” sloganı ile 2006 yılında Kars ilinde ilk büyük alışveriş merkezi olan Turgutreis Center ve Maxium Mega Alışveriş Merkezi açan Turgutreis Şirketler Grubu Kars’ta ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi ile Kars Halkının yeni ve tek mekanı olmaya hak kazanmıştır.

Alışveriş merkezi bünyesinde market, bay bayan ve spor giyim, ayakkabı, oyuncak dünyası, bebe giyim mağaza ve dükkanları, Bowling, cafe – fast food, internet cafe ve game land bölümleri ile ilimizin alışveriş ve eğlence merkezi tek adresi konumundadır.

Büyük hedefler ile sürekli kendini yenileyen ve yeni yatırım dalları ile Kars İlinin ve Türkiyenin en iyi firması olma yolunda hizmetler ve yatırımlar planlanarak devam etmektedir.
Altıntepsi Mh. 34035 Bayrampaşa / İSTANBUL

E-mail: info@otogar.com

Web Tasarım : BeyazPiksel