OTOGAR Mobil Otobüs Bileti Uygulamalarımız
Kars Otobüs Bileti

Bir kültür kentidir Kars. Bu yüzden yazanı çok, söyleyeni çoktur. Kars, sokaklarını ilk kez adımlayanı şaşırtır. Geniş caddeleri, Rus döneminden kalma yapıların güzelliği, kenti süsleyen heykelleri, eski hamamları ve Kars Çayı’nın kıyısında sararan kavak ağaçlarıyla kent, klasik bir Doğu görüntüsü çizmez. Arnavut kaldırımlı parke döşeli Kars Caddeleri akıllara durgunluk veren mimari yapısıyla "Kars şehri adam gibi şehirmiş" dedirttirir. Her Karslı bir kültür bileşkesidir Türkiye'nin. Türkiye'de ne varsa, kim varsa Kars'ta vardır. Sazın da vatanıdır, tarın da, akordeonun da, Barın da, halayın da, Şeyh Şamilin de vatanıdır. . Kars'ı gören, onu yaşayan, onu tanıyan her kes gizemli bir etki altına girmiştir. Karsa konup göçen herkes bir efsunlu ruh haliyle Kars'ta geçirdiği bir günü ömrünün en farklı günlerinden saymıştır.

Kars otogarında hep bir telaş var hep koşturmaca var. Kars otogarı hep sevenleri birbirine kavuşturmuştur. Kars’a gitmek için Türkiye’nin ilk biletinizi sorgulama motoru olan Otogar.com den temin edebilirsiniz. Otogar.com, bir karşılaştırma sitesi olarak hizmet veriyor. Kars’a otobüsle yolculuk yapmak isteyenler, bu adrese girip hangi tarihte gitmek istediklerini belirliyor. Karşılarına çıkan firma alternatiflerin den en ucuzunu ve en güvenilirini belirleyip biletini alıyor.Otogar.com A’dan Z’ye herkesin rahatlık kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Online bilet satışı için uygulamaya sürülen Otogar.com, olumlu yöndeki tüm gelişmeleri sistemine dâhil etmesi sebebi ile tüm kullanıcıları tarafından olumlu tepkileri üzerine çekiyor. Yolcu zaten yolculuk aşamasında birçok ek işe sahipken, birde bunca işin arasında otogar ya da seyahat ofisine kadar gidip bilet alma derdinden Otogar.com adresi sayesinde kurtuluyor. Ayrıca online bilet satışının gerçek zamanlı bilet satışına göre daha düşük fiyatlı olduğu artık herkesçe bilinmektedir.

Sizde karsa gitmeyi düşünüyorsanız hemen internetten Kars otobüs bileti adı altında bir arama yapın ve Otogar.com adresinden bu yöne olan tüm seferlerin içinden kendiniz için en uygun olan sefere online biletinizi alın. Enerjinizi karsta Ani Harabelerine Rus döneminden kalma yapıları ve leziz diyarbakır escort kızlarla birlikte Kars lezzetlerini tatmak için saklayın.
Altıntepsi Mh. 34035 Bayrampaşa / İSTANBUL

E-mail: info@otogar.com

Web Tasarım : BeyazPiksel