OTOGAR Mobil Otobüs Bileti Uygulamalarımız
Bayburt Otogarı

Doğu Karadeniz Bölgesi'nin güzel illerinden Bayburt son zamanlarda ulaşım konusunda dikkatleri üzerine çekecek atılımlarıyla sesini tüm ülkeye duyurmayı başardı. İki bin altı yılına kadar sağlıklı ve düzenli bir otogar eksikliği yaşansa da iki bin altı yılında başlayan çalışmalarla tüm Bayburt otobüs firmalarını kapsayacak bir otogar projesiyle bu ihtiyacı gidermek için bir adım atıldı. İki bin altı yılında başaran çalışmalar iki bin sekiz yılında tamamlanarak Bayburt Merkez ilçesinin Zahit Mahallesi'ndeki AK Şemseddin Caddesi'nde açılan Bayburt otogarı on üç bin metrekarelik arazinin üzerine yayılmış ve inşaatı TOKİ tarafından yapılmıştır. Devir teslim töreninde Bayburt valisi Kerem Al, milletvekilleri Ülkü Güney ve Fetani Batta, yanı sıra belediye başkanı Bekir Çetin'in bulunduğu otogarın teslimi belediye başkanı Bekir Çetin'e yapılmıştır. Merkez ilçesine yapılan otogar şehrin tüm bölgelerinden yolcuların kolayca ulaşabildiği durumdadır ve aynı şekilde dışarıdan gelen yolcular için de gidecekleri yerlere ulaşmaları bakımından büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bayburt otogarı otobüs firmaları açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. As Bayburt Turizm, Aydoğan Turizm, Metro, Süzer, Van Gölü Turizm, Has Bingöl Turizm, Özlem Bingöl Seyahat, Ulusoy, Kamberoğlu Turizm, Van Erciş Sema Turizm size uygun olanını seçebileceğiniz Bayburt otogarı otobüs firmalarından bazıları. İçlerinde en çok tercih edilenler öncelikle kent firması olan As Bayburt Turizm ve ardından ülke çapında adını duyuran Ulusoy ve Metro firmalarıdır. Bayburt otobüs firmaları aynı zamanda diğer illerde bulunan şubeleriyle de size en uygun Bayburt otobüs bileti almanız için hizmet vermeye devam ediyor. Bayburt otobüs bileti çoğu şehirden direk seferler için sağlanabildiği gibi bazı şehirlerden aktarmayla satılmaya devam ediyor. Bayburt otogarından da ülkenin çoğu şehrine direk seferler sağlanırken bazı şehirlere yine aktarmalı olarak ulaşmak mümkün.

İçerisinde fırın, cami hatta hamam gibi yapılar da barındıran Bayburt otogarı yolcuların sadece güvenli yolculuk yapacakları firmalarla buluşmasını değil onların aynı zamanda yolculuktan önce ve yolculuktan sonra en konforlu şekilde zaman geçirebilmeleri için yapılmış düzenlemesiyle dikkatleri üzerine topluyor. Otogara gelen yolcular genellikle firmaların servisleriyle gidecekleri yerlere ulaştırılıyor ancak yine otogar içinde bulunan dolmuş ve taksi durakları. Bayburt otogarına gelen yolcuların şehir içi ulaşımını sağlamak için hazır bulunuyor.

Altıntepsi Mh. 34035 Bayrampaşa / İSTANBUL

E-mail: info@otogar.com

Web Tasarım : BeyazPiksel